Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

win 98 yüklü xp ye çeviremiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> win 98 yüklü xp ye çeviremiyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6 Mesaj
    slm beyler ben daha önceden xp kullanıodum ama nedenini anlamadığım bir şekilde bilgisayarım internetteyken reset atıp bir dahada xp yi açmadı xp yi yüklerken takılıyor bilgiye format attım we win xp yi 0 dan yükledim bu seferde mavi setup ekranda bütün ayarları yapıyor ama win. setup is starting de takılıyor

win 98 i sorunsuz yükledi.bende 3 xp cd si 3 ündede aynı hatayı weriyor.Xp yi 98 üzerinden yüklerkende aynı şekilde takılıyor.Ne yapmam gerek anlayan biri sölersin plsss şimdiden teşekkürler..

|
    |
  • Er
    6 Mesaj
    beyler lütfen yardımmm
    |
    |
  • Er
    6 Mesaj
    beyler konudan anlayan yokmu hiç
    |
    |
  • Teğmen
    159 Mesaj
    kardeş bend ebu sorunla karşılaşmıştım bi zamanlar ama tam hatırlamıyorum nası çözdüğümü bios la alakalı birşeydi galiba 98 de harddiski iyice bi taramadan gecir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    548 Mesaj
    partişınlarda sorun olabilir.silip tekrardan oluşturmayı dene.daha olmadı ram i baska dimm e takmayı dene.daha olmadı bilmiom.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    418 Mesaj
    diskine scandisk ile yüzey taraması yaptır.bad sectör olabilir.
    |
    |
  • Yarbay
    2750 Mesaj
    Hdd kökten uçur vede tekrar partion yap sonra bölümleri fat32 yada Ntfs ye çevir vede kur kolay gelsin...
    |
    |
  • Çavuş
    43 Mesaj
    sorun RAM lerden olma ihtimalim yüksek sistemle uyuşmuyor olabilir bir de xp çok ram seçiyor haberiniz olsun
    |
    |
  • Er
    6 Mesaj
    beyler ram yetmez diye bir sorun yok sistem:
    epox rda+ 512 ddr400 ram amd 1.8 asus gf4 ti 4200 agp8x se aopen 300watt kasa..ayriyetten ben bu sistemde yaklaşık 1.5 yıl XP profesionel kullandım birdenbire oldu..

bide bu harddiskte yapmam gerekenleri söylermisiniz..Partişın olayları fln onları lütfen bu arada öneriler için saolun
    |
    |
  • Yüzbaşı
    770 Mesaj
    sorun partişinlerda (partişin ha ha) ntfs kur ya da bir bölümüne fdisk yap fat32 diğerine ntfs
    |
    |
  • Er
    6 Mesaj
    peki ms-dos dan nasıl yükleyebilirim xp yi
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
SEO
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.