Şimdi Ara

win 98 lerde internet paylaşımını engelleyen vrs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam herkese. Bir ağdaki bilgisayarların çoğunluğu win98. Ve win98 kurulu bir makinadan internet paylaşımı yapılmaktaydı. Ancak iki gündür internet paylaşılamıyor. Makinanın kendisi internete girebiliyor ancak ağdaki diğer makinalar giremiyor. Bilgisayarcı interneti paylaştıran makinayı temizliyor makina geliyor ve bütün makinalar internete bağlanıyor. Ama sonra internet kapatılıp açıldığı zaman yeniden internet paylaşımı yok oluyor. Bilgisayarcı "speedy" worm undan bahsetti. Bu konuda acilen yardıma ihtiyacım var. Teşekkürler. İyi Çalışmalar.

• merhaba aynı sorunu bende kafemde çok yaşadım. İnternet bağlantısını paylaştırdığın makineye sıkı bir antivirüs yazılımı kur ve tarat(tercihim PCCİLLİN 2002) sonra bu bilgisayarındaki ağ bağdaştırıcılarını kaldır ve tekrar yükle dene ben böyle çözdüm
  • Teşekkürler. Bende aslında f-secure kurdumdu. F-secure virüs bulamadı ancak taramadan sonra bilgisayarlar kendiliğinden internete açıldı. İlginç ama gerçek. Yinede teşekkürler. İyi Çalışmalar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.