Şimdi Ara

win 8 dil problemi.. yardım!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar wi8 önyüklü SL bilgisayarım servise gitti geldi. hdd değiştirip OS i tekrar yükleyip gönderdiler. sıfırlama yapıp Microsoft hesabı ile oturum açtığımda
    başlangıçta görüntüleme dilini Türkçe seçsemde e posta filan gireceğim zaman e- posta şifre hatası alıyorum. farkettimki klavye ENG MİŞ. ekran klavyesi ile kurulumu
    bitirdim.bi süre sonra metro arayüzüde yarı TUR yarı ENG oluyor. dil bölge ayarlarından Türkçe seçiyorum. metro arayüzü hariç klavye felan düzeliyor. yeniden başlattığımda
    saat tarihin yanında ENG/TUR seçeneği çıkıyor. tekrar sıfırlayıp yerel hesapla açarsam hiç bir sorun olmuyor. masa üstünden Microsoft hesabına geçiyorum.yeniden başlatınca yine ENG/ TUR sorunu ortaya çıkıyor. dil ayarlarından ENG yi TUR nin üstüne alıp ENG yi silince düzeliyor.
    sıfırlama bitince ilk işim driver easy ,(lisanslı) kurup taratmak oluyor. 36 güncellenecek 5 tanede kayıp sürücü buluyor. sizce işletim sis. i hatalımı yüklenmiş. tekrar servise
    göndermeye değermi ? göndermeyi hiç istemiyorum. konu hakkında bilgi sahiplerinin yardım ve önerilerini bekliyorum. teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özgürluk allaha kulluktur -- 23 Eylül 2013; 19:17:57 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.