Şimdi Ara

(Win 8.1)Yeni pc'ye güncelleme yaptıktan sonra pc'ye bir şey oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba pc'im yeni olduğu için mecbur güncelleştirme yaptım ama güncelleştirmelerden sonra pc ne kapanıyor ne de win 8.1 de hiç bir resim gözükmüyor ne kilit ekranında ne fotoğraf uygulamasında. Hatta kilit ekranında wifi işareti falan 2 tane çıkıyor ne olduğunu anlayamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ...BeDo... -- 18 Temmuz 2014; 15:58:17 >

• Arkadaşlar bu güncelleştirmelerin hepsini geri alma gibi bir şansım var mı?
  • SS atsana . Güncellemeyi recovery yaparak geri alabilirsin sadece.Tüm dosyalar silinir ilk aldığın güne döner.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkish_Union-687

SS atsana . Güncellemeyi recovery yaparak geri alabilirsin sadece.Tüm dosyalar silinir ilk aldığın güne döner.

Hocam küçük bir video çektim göründüğü gibi hocam kilit ekranı resmi görünmüyor veya parola yazarken bir şeye tıklamadan bir şey olmuyor

http://youtu.be/QHX22pFitLM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ...BeDo... -- 18 Temmuz 2014; 21:34:32 >
  • Yeni bir video daha çektim

http://youtu.be/OIMs8CgRxAg sebep nedir
  • Bilgisayarınızın bütün sürücülerini ve yazılımlarını windows 8.1 sürücüleri ile güncelleyin ve varsa bios update işleminizi de gerçekleştirin. Sorun kendiliğinden düzelecektir.
  • 2 tane güncelleme var hocam dell'in sitesinden yapıyorum bu sefer bakalım olucak mı
  • ...BeDo... kullanıcısına yanıt
    Ben de iki defa 8.1e yükseltip geri döndüm. Laptopun markası samsung ve samsungun 8.1 için önerdiği ekran kartı driver'ı oyunlarda düşük fps veriyordu. İkinci yükseltişimde acaba düzeltmişler mi düşüncesiyle yükselttim. Yine düşük fps alınca recovey ile geri döndüm ve 8'de sabitim şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackjini

Ben de iki defa 8.1e yükseltip geri döndüm. Laptopun markası samsung ve samsungun 8.1 için önerdiği ekran kartı driver'ı oyunlarda düşük fps veriyordu. İkinci yükseltişimde acaba düzeltmişler mi düşüncesiyle yükselttim. Yine düşük fps alınca recovey ile geri döndüm ve 8'de sabitim şuan.

Sorun hala devam ediyor hocam benimde ama alıştım sayılır sadece şu kapanmama olayı hala sinir bozucu
  • Hocam anladığım kadarıyla masaüstüne vb. giriş yapabiliyorsunuz. Güncelleştirmeleri elle kaldırmayı denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlogKaan

Hocam anladığım kadarıyla masaüstüne vb. giriş yapabiliyorsunuz. Güncelleştirmeleri elle kaldırmayı denediniz mi?

Evet hocam masaustunde falan sikinti yok guncellestirmeleride denemedim hocam 60 kusur guncellestirme var hepsini nasil kaldirabilirim pek bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...BeDo...

quote:

Hocam anladığım kadarıyla masaüstüne vb. giriş yapabiliyorsunuz. Güncelleştirmeleri elle kaldırmayı denediniz mi?

Evet hocam masaustunde falan sikinti yok guncellestirmeleride denemedim hocam 60 kusur guncellestirme var hepsini nasil kaldirabilirim pek bilmiyorum

Hangi tarihten sonra bilgisayar bu halde geldiyse hepsini kaldırın hocam. Tek tek kaldırmanız en fazla yarım saat sürer. Ben bu zamana kadar işe yarar bir Windows güncellemesi görmedim. Arada sağ olsun forumdan arkadaşlar gözlemlerini söyleyip bazı güncelleştirmeler için yararlı diyorlar ve öyle indiriyorum. Tarihte mavi ekran hatası verdiren güncellemeler ya da sistem açığı yaratan güncellemeler bile mevcut biliyorsunuz ki.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ...BeDo...

quote:

Hangi tarihten sonra bilgisayar bu halde geldiyse hepsini kaldırın hocam. Tek tek kaldırmanız en fazla yarım saat sürer. Ben bu zamana kadar işe yarar bir Windows güncellemesi görmedim. Arada sağ olsun forumdan arkadaşlar gözlemlerini söyleyip bazı güncelleştirmeler için yararlı diyorlar ve öyle indiriyorum. Tarihte mavi ekran hatası verdiren güncellemeler ya da sistem açığı yaratan güncellemeler bile mevcut biliyorsunuz ki.

Peki hocam şuanda bayram için memleketteyim döndüğümde silip buraya yazarım düzelip düzelmediğini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ...BeDo... -- 29 Temmuz 2014; 10:27:58 >

• Hocam banada aynisi olmustu format attim bugün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalnızlık Senfonisi

Hocam banada aynisi olmustu format attim bugün.

Şuanda atmak istemiyorum hocam format harici hard diskim yok malesef yakın zamanda almayı planlıyorum ama aldığım zaman dosyaları yedekler atarım hocam
  • sanal olarak 2 parçaya ayırın hdd yi . C ve D olarak Dosyaları d ye kopyalayın c ye çakın formatı gitsin .

http://www.bilisimdevri.com/2012/03/format-atmadan-harddisk-bolme-resimli-anlatim/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalnızlık Senfonisi

sanal olarak 2 parçaya ayırın hdd yi . C ve D olarak Dosyaları d ye kopyalayın c ye çakın formatı gitsin .

http://www.bilisimdevri.com/2012/03/format-atmadan-harddisk-bolme-resimli-anlatim/

Çok sağolun hocam bu işime çok yarıyacak Bende sadece bir bölüm olduğu için atamıyordum şimdi ayırır çakarım formatı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.