Şimdi Ara

win 7 download 500kb\sn sınırlı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar win 7 de sınırı aşamıyoruz 500kb/sn araştırdık sorduk güncellemyle gidereceklermiş
    bilin varsa tarif edebilirmi sorun bu güncellemeyle aşacakları gibi bir haber aldım kendim değil fakat bir arkadaşıma windows yetkilileri söylemiş çok saçma ama sorun bu...

edit: sistem 32 bit tamamen orjinal sürüm rtm filan değil yani şubatta bitecek olan sürüm değil
    üni de olduğumuzdan hız 500 çok üzeri o yüzden gerekli bu bize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arctura -- 4 Ekim 2009; 20:15:10 >

• Bende windows 7 kullanıyorum ama dosyaları genelde 700kb ile 900kb arası çekiyorum. Ne olduysa 2 gün önce oldu şuan en fazla 110kb ile çekebiliyorum
    Ama benim netim NETLimitsiz aylık 15GB kotamı aştığım için de hızım düşmüş olabilir
  • böyle birsey yok, 1.5 mb ile indirdigim oluyor.
  • Windows 7 de böyle bir limit yok.
  • Evet o şekilde bir limit yok,sen indirdiğin programdan falan bir kısıtlama yapmış olmayasın dalgınlıkla.
  • bilmiyorum ethetnet driver i güncelledik programların ayarlara baktık
    ama olmuyor eğer siz böyle bir sorun yok diyorsanız ve 1,5 mb gören arkadaş varsa
    demekki sorun w7 de değil ok saoln bize alternatif bişeyler önereceklere yani şurada şu ayarı var
    gibi şimdiden teşekkürler daha önceki biz biraz daha bakalım belki gözden kaçırdığımız bişeyler var
    önceki yazanlara özellikle 1,5 gördm diyen teşekkürler
  •  win 7 download 500kb\sn sınırlı
  • eddie sağol bişey sorayim hızlı başlatı nasıl koydun oraya onu yapamadık onu sorayım bari şimdiden saol
    öteki konuda microsoftla iletişime girdik bakalım sonuç ne olacak belkide problem bağlantıda
  • baslat menüsüne sag tikla - arac cubuklarindan - yeni arac cubugu ve adres satrina sunu kopyala %SystemDrive%\Users\%username%\AppData\Roaming\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch

win 7 download 500kb\sn sınırlı
  • problem bağlantıdaymış ilgilenenlere teşekkürler özellikle eddie ye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arctura -- 8 Ekim 2009; 10:10:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.