Şimdi Ara

win 7 (airties wus-300 driver (tanıtamama sorununa çözüm..) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
2
Favori
144.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Orijinalden alıntı: barbari

quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

selam aynı sorun bende de var wus-300 win 7 nin 32 bit olanı mevcut olmasına rağmen 2 gündür yükleyemedim üstad. yardımcı olursanız sevinirim

1) Aygıt yöneticisinden WUS-300'ü komple kaldırın, ardından bilgisayardan WUS-300'ü sökün ve bilgisayarı yeniden başlatın.

2) Aşağıdaki linkten WUS-300'ün güncel sürücüsünü indirip kurun (kurulum sırasında WUS-300 takılı olmasın, kurulum bittikten sonra takabilirsiniz)

http://www.airties.com/firmwares/WUS300_7.2.2.45.rar

3) Kurulum bittikten sonra aygıt yöneticisinden WUS-300'ü bulun; üzerine sağ tıklayıp "Sürücü Yazlımını Güncelleştir..."i seçin, "Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara"ya tıklayın ve çıkan ekrandan alttaki "Bilgisayarımdaki aygıt sürücüleri seçmeme izin ver"e tıklayıp WUS-300'ü bulun. WUS-300'ü işaretleyip ileriye basın ve kendisi kuracaktır.

Bu işlemler yapıldıktan sonra WUS-300'ün 32-bit Windows 7 işletim sistemi üzerinde sorunsuz olarak çalışması gerekiyor.

sayın Sarppy,
    Çok sağ olun. Aygıt yöneticisinde ya da herhangi bir yerde wus-300 yayıncısı bilinemediğinden mi nedir anlamadım, bluetooth olarak bile gözükmüyor; Açıklamanızdaki "Kurulum bittikten sonra aygıt yöneticisinden WUS-300'ü bulun" aşamasına bir türlü gelemiyorum. Çünkü kurulum gerçekleşmiyor.

2. adımı tamamladıktan sonra WUS-300 aygıtını bilgisayara taktınız mı?

Şimdi hatayı nerede yaptığımı anladım. Aygıtı takmıyormuşum. İnanın ne kadar teşekkür etsem az. İşiniz rast gitsin sayın Sarppy. İyi günler. Emeğinize sağlık.

• quote:

Şimdi hatayı nerede yaptığımı anladım. Aygıtı takmıyormuşum. İnanın ne kadar teşekkür etsem az. İşiniz rast gitsin sayın Sarppy. İyi günler. Emeğinize sağlık.

Ben teşekkür ederim, halletmiş olmanıza sevindim. İyi günler.
  • Hala bir gelişme yokmu windows 7 64 bit için yav bende çalıştıramadım 64 bit sistemde...

• quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Orijinalden alıntı: UnRateD

Hala bir gelişme yokmu windows 7 64 bit için yav bende çalıştıramadım 64 bit sistemde...

http://www.hepsiburada.com/liste/netmaster-wireless-adaptor/department.aspx?q=categoryid%3d103939%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_refview%3dlister%26fh_refpath%3dfacet_4%26fh_reffacet%3dbrand%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483646%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483646_3013122%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483646_3013122_103939%257d%252fbrand%253d%257bnetmaster%257d%26fh_eds%3d%25c3%259f

22 TL :)) çözüm. ( 6 kat iyi - hızlı ve wus 300 ün 2 ci elinden bile ucuz diyebilirim )

ben 2,5 yıl oldu nerede ise net master aldım her sistemde SORUNSUZ

Teşekkürler ama adaptör almak istemiyorum.Bu lanet adaptör elimde dedim hala çözülmedi mi..?

• Yurdum markasından ne bekiliyoruz ki..koyun milletin söğüşleyen tüccarları..
  • cıhaz takılı olmadan yukledım. generıc hatası verdı daha sonra arkadasın yazdıklarını okudum. 45 le bıten dosyayı ındırmeye gerek yok. aygıt yonetıcısınden generıce guncelle dıyoruz dahasonra gelen ekrana 2 tane secenek gelıyor tabibu secenek (bilgisayarımda ki aygıt sürücüleri listesinden seçmeme izin ver)( bunu yparsanız gelıyor. )generıc olanı degıl bır altındakını secıyorusunuz yukluyor bıbakmısın olmus sonra:)) bilgisayarımda ki aygıt sürücüleri listesinden seçmeme izin ver
  • quote:

Orijinalden alıntı: adogs

arkadaşlar benim pc de 4gb ram olduğu için win 7 64 yükledim fakat wus 300 den oldum bunun bi çaresi yokmudur ??

lütfen acil cvp yazın

aynı dert bendede var 64 bit kulanıyorum cozum varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: virtualdjcubase

quote:

Orijinalden alıntı: adogs

arkadaşlar benim pc de 4gb ram olduğu için win 7 64 yükledim fakat wus 300 den oldum bunun bi çaresi yokmudur ??

lütfen acil cvp yazın

aynı dert bendede var 64 bit kulanıyorum cozum varmı ?

WUS-300, 64-bit işletim sistemlerinde çalışmamaktadır.
  • hala ve hala bi çözümü yokmu bu işin :S
  • konuyu bi hortlatalım

win 8 de deneyen varmı birazdan kızımın pcye kurmayı düşünüyorum ama kablosuz adaptör wus 300
    ne dersiniz ?
  • Hocam varsa eger wus300 64 bit degilse deneyin..ha yoksa sakin bulasmayin..tp linkin falan canavar gibi cihazlari var sorunsuz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancanax

Hocam varsa eger wus300 64 bit degilse deneyin..ha yoksa sakin bulasmayin..tp linkin falan canavar gibi cihazlari var sorunsuz..

Win8 evet 32 bit hocam. birazdan gidip kızımın bilgisayarına kuracağım umarım sorun çıkarmaz.
    Buraya yazmazsam bilinki sorun yok. :)
  • Malesef olmadı arkadaşlar ya.
    Wus 300 ü görmedi. Gördü aslında bluutooth adaptör olarak ama ünlem var.
    uyumluluk modunu denedim nafile.
    güncellemeden klasör gösterdim nafile.
    Zaten pcmdeki ses sürücüsünüde tanımada Asus P5vd2-mx model anakart.

Sanırım 8 bana göre değil :(
  • http://tr.driver-downloader.com/airties-wus-300-driver-indir/windows7-64bit.html

ben yuakrdan 64 bit olanı için indirdirdim 64 bit kulanıyorum ama sorun oldu ya
    help me
  • quote:

http://tr.driver-downloader.com/airties-wus-300-driver-indir/windows7-64bit.html

ben yuakrdan 64 bit olanı için indirdirdim 64 bit kulanıyorum ama sorun oldu ya
    help me

WUS-300'ün 64-bit işletim sistemi desteği yok maalesef...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkcem

http://www.airties.com/_supportdocs/2/11/2_11_20120116204255.pdf

ust a64bit desteği geldimi ya :(
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dkcem

http://www.airties.com/_supportdocs/2/11/2_11_20120116204255.pdf

usta 64bit desteği geldimi ya :(

Maalesef gelmedi ve de gelmeyecek. 64-bit işletim sistemi kullanabilmek için mecburen WUS-300'ü değiştirdim ve yerine Air 2411 aldım.
  • 64 bit desteklemiyor diye 32 bit kurdum sonuç ayni aygit yoneticisinde generic bluetooth adapter var. modemi cikartip cdden kurulumu yapiyorum. sonra bi uyari geliyoryinede yukle yapiyorum veya yukleme seceneyine tikliyorum fark etmez. sonucta gene formuyor aygiti kendi ismiyle. guncellestirme falanda fayda ermedi. aygitiniz icin en iyi surucu yazilimi zaten yuklu diyor. ne yapacam bi yardim edin, artik delircem.

edit: airties servisi aradim. garantisini 1 yil uzatmadan bana yardim edemezlermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fiendhunter -- 6 Haziran 2013; 16:18:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.