Şimdi Ara

win 7 (airties wus-300 driver (tanıtamama sorununa çözüm..) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
2
Favori
144.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeş, özelden msj at yardımcı oliim sana...
  • arkadaşlar benim pc de 4gb ram olduğu için win 7 64 yükledim fakat wus 300 den oldum bunun bi çaresi yokmudur ??

lütfen acil cvp yazın
  • Çok sağolun. Gerçekten çok işime yaradı.

Arkadaşlar WUS-300 sürücüsünü yüklemeden o seçenekte bulmanız gerekeni göremiyorsunuz. Aklınızda olsun...

Tekrar teşekkürler...
  • Hocam cd'yi takın cd-roma sonra aygıt yöneticisinden üstünde dikkat simgeli bluetootha tıklayın sürücüyü güncelleştir deyin cd-romun içindeki *.inf dosyalarını gösterin orda wus-300 adapter olarak gözükücektir.Seçip ileri deyip kurlumu bitirin.Bendede var wus-300 bende bu şekilde yapmıştım
  • ilk önce takmadan aleti yüklüyorum driverı ondan sonra giriyorum aygıt yöneticisine soru işareti yok sonra takyıorum aleti soru işareti oluyor güncelleştir diyorum senina dımları yaptıkdan sonra ahanda bu pencere geliyor ve olmuyor

http://img33.imageshack.us/img33/5589/3131h.png
  • Hocam wus-300 ün üzerine gel sağ tıkla sürücüyü güncelleştir de.Sonra senden bi konum belirtmeni isticek kendi cd'si içindeki *.inf dosyalarını göster.Sonra taricak filan wus-300 diye yazıcak.Ona tıklican (üstü mavi olucak) ileri dicen son diyerek kapatıcaksın.Bu kadar...
  • hocam bu gelmez sen *inf. dosyalarını seçiyomusun ? Seçtikten sonra senden sürücü seçmeni isticek.Bi bluetooth driverı olucak karşında bide airties wus-300 driver.Sen wus-300 driver seçip ileri dicen sonra driverı yüklicek.Sona tıklayıp kapatıcaksın pencereyi...
  • dosya seçilmio o menüde klsaör seçilio
  • Cd-rom içinde driver klasörü içinde olması lazım hocam senden *.inf dosyası seçmeni isticek sen gidip ordaki TUSB1150.inf dosyasını seç ileri de.Senden Driverı seçmeni isticek airties wus300 adapter seç ileri de sonra driverı kurucak son diyerek çyazılım güncellemeyi bitirebilirsin....
  • quote:

Orijinalden alıntı: raymanallstar

dosya seçilmio o menüde klsaör seçilio

Aygıt yöneticisinden WUS-300'ü komple kaldır sonra bilgisayarından sök ve bilgisayarı yeniden başlat. AirTies'ın sitesinden WUS-300'ün en son sürüm driverını indir ve kur (kurulum sırasında WUS-300 takılı olmasın, zaten yükleme sırasında da yazıyor. Kurulum bitince takabilirsin.) Driver kurulumu bittikten sonra aygıt yöneticisinden WUS-300'ü bul, üzerine sağ tıklayıp "Sürücü Yazlımını Güncelleştir..."i seç, "Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara"ya tıkla ve çıkan ekranda alttaki "Bilgisayarımdaki aygıt sürücüleri seçmeme izin ver"e tıklayıp WUS-300'ü bul. WUS-300'ü işaretleyip ileriye bas ve kendisi kuracaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Orijinalden alıntı: raymanallstar

dosya seçilmio o menüde klsaör seçilio

Aygıt yöneticisinden WUS-300'ü komple kaldır sonra bilgisayarından sök ve bilgisayarı yeniden başlat. AirTies'ın sitesinden WUS-300'ün en son sürüm driverını indir ve kur (kurulum sırasında WUS-300 takılı olmasın, zaten yükleme sırasında da yazıyor. Kurulum bitince takabilirsin.) Driver kurulumu bittikten sonra aygıt yöneticisinden WUS-300'ü bul, üzerine sağ tıklayıp "Sürücü Yazlımını Güncelleştir..."i seç, "Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara"ya tıkla ve çıkan ekranda alttaki "Bilgisayarımdaki aygıt sürücüleri seçmeme izin ver"e tıklayıp WUS-300'ü bul. WUS-300'ü işaretleyip ileriye bas ve kendisi kuracaktır.

Sarpyy süpersin dediğini yapınca oldu ama beleş wireless yakalayamadım:( tavayla filan yapcaz artık

• teşekkürler işe yaradı.
  • teşekkürler...
  • buradaki herkez yalan yazıyor ben akşam başladım kurmaya win7 sabah saat dört olmuştu hala wus300'ü tanımamıştı yapmadığım şey kalmadı.burda yazılan çizilen herşeyi denedim olmadı.zaten vistadan win7 geçerken hiç bir program silinmiyor yani bir format gibi herşey gitmiyor.
    yukarıda arkadaşlar anlatmış resimde vermişler çok güzel olmuş.yanlız bir şey dikkatinizi çekmedimi GENERİC BLUETOOTH ADABTER yazıyor bendede böyle yazıyordu,wus 300 bluetooth olarak görüyor.düzeltilmesi gereken asıl bu bence
  • WUS-300 x64 driver bulan varmı ? Sırf bu yüzden xp kurdum 2. hddye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: N-0NE

WUS-300 x64 driver bulan varmı ? Sırf bu yüzden xp kurdum 2. hddye...

Maalesef WUS-300'ün 64-bit driverı yok, bu yüzden de mecburen 32-bit işletim sistemi kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Orijinalden alıntı: N-0NE

WUS-300 x64 driver bulan varmı ? Sırf bu yüzden xp kurdum 2. hddye...

Maalesef WUS-300'ün 64-bit driverı yok, bu yüzden de mecburen 32-bit işletim sistemi kullanıyorum.

2. hdd'me xp kurdum win7 7600x64 kullanıyorum tanımıyor namıssız
  • Hoca bende wınsows 7 kurdum bu airties i çalıştıramadım sürücüyü indirdim yükledim sürücüyü güncelle dediğimde zaten sürücü güncel diyo özelliklerinden gittiğimde bu aygıt düzgün çalıştırılamadı kot 10 diyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: CIMALAK

Hoca bende wınsows 7 kurdum bu airties i çalıştıramadım sürücüyü indirdim yükledim sürücüyü güncelle dediğimde zaten sürücü güncel diyo özelliklerinden gittiğimde bu aygıt düzgün çalıştırılamadı kot 10 diyo

Usb'den sök sonra yeniden tak.Ayrıca driver yüklerken tusb***.inf'yi seçiyosun dimi ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.