Şimdi Ara

win 10 pc ye xbox one kontrolcü bağlama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepsiburadadan (satıcı da Hepsiburada) aldığım xbox one kontrolcüyü ugreen 4.0 dongle ile bağlamak istediğimde aygıtı görmesine rağmen bağlanmıyor. Kontrolcü win 10 uyumlu. Usb kablo ile çalışıyor. Android telefonuma bluetooth ile bağlandı. Kontrolcü de bir sorun yok. Dongle ise telefonumu da 30 liralık saçma bluetooth kulaklığı da bilgisayarla sorunsuz eşleştiriyor.Sadece kontrolcüyü bağlamaya çalışsam da olmuyor. Çevre birimlerinde kontrolcüyü gördüğünde sağ tıklayıp hizmetler bölümüne girince son fotolar da olduğu gibi bağlantı kurulsa da (ışığı sabit duruyor) hiç bir tuş işlem yapmıyor. Son olarak tüm güncellemeleri tamam olsa da sorun Windows 10 nun korsan olması mı? Yoksa dongle da mı? Ya da yanlış birşeyler mi yapıyorum?

win 10 pc ye xbox one kontrolcü bağlama sorunuwin 10 pc ye xbox one kontrolcü bağlama sorunuwin 10 pc ye xbox one kontrolcü bağlama sorunuwin 10 pc ye xbox one kontrolcü bağlama sorunuwin 10 pc ye xbox one kontrolcü bağlama sorunuwin 10 pc ye xbox one kontrolcü bağlama sorunu

• windowsun kendi ayarlarına gir bluetoothu bul ordan sonra yeni aaygıt ekleye tıkla sonra kontrolcüde arama moduna geç sonra görmesini bekle ve bağla
  • snowbard kullanıcısına yanıt
    Başlangıç/ayarlar/cihazlar/bluetooth yada başka cihaz ekle/+ geri kalan herşey (kablosuz adaptörlü xbox denetleyicileri) kısmından bahsediyorsun herhalde. Evet + geri kalan herşeye tıkladıktan sonra cihaz ekle kısmı çıkıyor kontrolcünün bluetooth tuşuna basıp ışığı hızlı yanıp sönüyor ama bir kaç dakika içinde ışığın hızı yavaşlıyor ve bir kaç dakika sonrada kontrolcü kapanıyor. Kaçırdığım çok basit birşey mi var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi methotrexat -- 28 Ağustos 2019; 22:28:26 >
  • Xbox denetleyicisi ekle yerinden değil aynı bt hoparlör eklemek gibi Bluetooth ayarlarına girip ordan cihaz ekle yapmak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • snowbard kullanıcısına yanıt
    Benim bilgisayarımın kendi Bluetoothu yok. Ugreen 4.0 dongle ile bağlamaya çalışıyorum. İlk mesajımda ve fotoğraflarla belirttiğim gibi diğer cihazları bağlayan dongle kontrolcüyü bağlamıyor. Bir laptopta denedim. Kendi Bluetoothu ile sorunsuz bağlandı. Laptopta dongle ile deneyemedim. Şirket bilgisayarı olduğundan sürücüsünü yükleyemedim.
  • Teşekkürler arkadaşlar. Dongle sürücüsünü yüklemeye gerek yokmuş. Silince düzeldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.