Şimdi Ara

Win 10 Kurdum fakat ethernetimi görmüyor tanımıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Win 8.1 kullanıyordum ve win 10 a yükselttim. Ve birde ne göreyim internete bağlanamıyorum sağ alta bir baktım ethernet üzerinde kırmızı simge var. Ağ bağlantılarına girdim ağ yok aygıt yöneticisinde ethernetin adı vb görünüyor sürücü yüklü görünüyor ama aslında yüklü değil gibi etherneti görmüyor. Asus anakart kullanıyorum sitesinde girdim win10 için verdiği driverler arasında LAN daha güncellenmemiş ve win 8.1 olanıda win10da yüklemeye çalıştığımda yükleme ekranında baya bir bekleyip hata veriyor ve tamam deyince yükleme kapanıyor aslında yüklenmiyor yani.

İnternete bağlanamıyorum dostlar bir yardım ediverin yoksa kırıcam makinayı

• Benimde 8.1 de aynısı oldu hocam mecburen kabloyla bağladım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NightClubİnMyLife

Merhaba arkadaşlar,

Win 8.1 kullanıyordum ve win 10 a yükselttim. Ve birde ne göreyim internete bağlanamıyorum sağ alta bir baktım ethernet üzerinde kırmızı simge var. Ağ bağlantılarına girdim ağ yok aygıt yöneticisinde ethernetin adı vb görünüyor sürücü yüklü görünüyor ama aslında yüklü değil gibi etherneti görmüyor. Asus anakart kullanıyorum sitesinde girdim win10 için verdiği driverler arasında LAN daha güncellenmemiş ve win 8.1 olanıda win10da yüklemeye çalıştığımda yükleme ekranında baya bir bekleyip hata veriyor ve tamam deyince yükleme kapanıyor aslında yüklenmiyor yani.

İnternete bağlanamıyorum dostlar bir yardım ediverin yoksa kırıcam makinayı

Bilindik bir ethernet çipi varsa misal qualcomm killer e2200 veya realtek gbe gibi başka bir anakart üretici sitesinden aynı çipi kullanan anakartın WİN10 ethernet sürücüsünü kurup çalıştırabilirsin.
    Anakartın modelini söylersen öneride bulunabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executor Arhentir -- 3 Ağustos 2015; 18:06:22 >

• Anakartımın markası asus Z87-Plus
    Yanılmıyorsam üzerindeki ethernette İntel ethernet connection I217-V ne olur bir yardım ediverin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    Demiyorum şimdi öteki bilgisayardan intelin sitesinden birtane indirip denemiştim yüklenmemişti inşallah buda öyle olmaz

• Bu indirdiğim dosya bunuda indirdim yüklerken bekliyor bekliyor bayağı sonra olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonofDurin -- 3 Ağustos 2015; 22:35:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.