Şimdi Ara

Win 10 ile Xperia Z3 arasında, File Commander vb. kullanarak KLASÖR paylaşımı [ÇÖZÜLDÜ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Xperia Z3 telefonum ile Win 10 arasında ne yaptıysam ortak klasör paylaşımı yapamadım. Amacım wifi ile hızlı ve kolay dosya aktarımı. Pc den kopyala/yapıştır yaparak dosyadar cepte hazır olsun istiyorum. File Commander uygulamasında istediğim özellik var ama kurulumu bir türlü yapamadım. "Yerel Ağ" bölümünde Pc ip sini kendisi görüyor, pc kullanıcı adı ve şifresini yazıyorum ama başarısız diyor. "Uzak Paylaşımlar" bölümünde de kurulumda çeşitli hatalar veriyor. Pc den ve cepten yapmam gereken ayarlar konusunda yardımcı olursanır çok sevinir, sağlığınıza duacı olurum
    Win 10 ile Xperia Z3 arasında, File Commander vb. kullanarak KLASÖR paylaşımı [ÇÖZÜLDÜ]Win 10 ile Xperia Z3 arasında, File Commander vb. kullanarak KLASÖR paylaşımı [ÇÖZÜLDÜ]Win 10 ile Xperia Z3 arasında, File Commander vb. kullanarak KLASÖR paylaşımı [ÇÖZÜLDÜ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neurotoxin1 -- 1 Mayıs 2018; 16:5:4 >

• Ben Share it kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deniyim bakiyim bi. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufc2012

Ben Share it kullanıyorum

denedim şimdi. öncelikle uygulama reklam dolu. bir de her seferinde bağlantı için uğraşmak gerekiyor. benim söylediğim uygulamada bir kere kurulum yapınca birdaha pc de yada cep te bağlanmak için uğraşmıyorsun. pc ye program yüklemeye de gerek kalmıyor. aynı wifi ye bağlıyken pc deki paylaşılan klasörler direk görünüyor. istediğin dosyayı kopyalayarak alıyor yada atıyorsun. ama günü kurtarmak için kullanılabilir. teşekkürler yine de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neurotoxin1 -- 27 Aralık 2017; 16:44:20 >
  • neurotoxin1 kullanıcısına yanıt
    Önemli değil. Bende bi reklam yoktu ama...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufc2012

Önemli değil. Bende bi reklam yoktu ama...

neredeyse her sayfada reklam var. bazen açılışta da tam sayfa reklam geliyor. ama söylediğim gibi, her seferinde bağlantı kurmak gerekmese reklamlar görmezden gelinebilir. yine de çözüm bulamazsam bu uygulamayı kullanırım. teşekkürler.
    Win 10 ile Xperia Z3 arasında, File Commander vb. kullanarak KLASÖR paylaşımı [ÇÖZÜLDÜ]Win 10 ile Xperia Z3 arasında, File Commander vb. kullanarak KLASÖR paylaşımı [ÇÖZÜLDÜ]Win 10 ile Xperia Z3 arasında, File Commander vb. kullanarak KLASÖR paylaşımı [ÇÖZÜLDÜ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neurotoxin1 -- 27 Aralık 2017; 16:57:11 >

• up

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neurotoxin1 -- 4 Mart 2018; 19:41:59 >
  • ÇÖZÜLDÜ. isteyen olursa yardımcı olurum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.