Şimdi Ara

Will Smith vs. Will Smith: İşte 'Gemini Man' filminin ilk fragmanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Paramount Pictures'ın uzun bir süredir üzerinde çalıştığı bilim kurgu filmi Gemini Man, önümüzdeki sonbaharda sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Yapımcı stüdyo merakla beklenen film için bugün ilk fragmanı da yayınladı. Gemini Man, 90'ların bilim kurgu filmlerini andıran yapısıyla oldukça etkileyici görünüyor:

Bir Ang Lee yapımı olan Gemini Man, artık yaşını almış elit bir suikastçinin genç bir klonuyla karşı karşıya kalmasının hikayesini anlatıyor. Ünlü aktör Will Smith'in başrolünde yer aldığı filmde, gençleştirme teknolojisinin günümüzde artık hangi seviyelere geldiğini çok iyi bir şekilde görme fırsatı yakalıyoruz. Gemini Man'de Will Smith, 1995 yapımı Bad Boys filmindeki haliyle karşımıza çıkıyor.

Gemini Man filmi aslında ilk olarak 90'lı yıllarda düşünülmüş ancak zamanın teknolojisi bu filmin çekilmesi için yeterli olmamış. Filmle ilgili konuşan yönetmen Ang Lee,"Will Smith ile çalışıyorsanız zaten bir yönetmen olarak kendinizi şanslı hissetmeniz gerek. Ancak ben bu yeni teknoloji sayesinde bir değil, iki Will Smith ile çalışma fırsatı yakaladım." şeklinde konuştu.

Gemini Man'in yönetmenlik koltuğunda Life of Pi ve Brokeback Mountain gibi filmlerden tanıdığımız Ang Lee oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise Clive Owen, Benedict Wong ve Mary Elizabeth Winstead gibi isimler Will Smith'e eşlik edecek.

Gemini Man, 11 Ekim 2019'da sinemaseverlerle buluşacak. 

• bu film üstüne bide 120 fps geliyor, donanımhaber.com sitesinde bahsedilmesi gereken asıl olay bu bence.

• Yeni terminator serisine de bu gençleştirme tekniğini Arnold schwarzenegger için uygularlarsa Terminatör serisi gerçekte kıyamete yani makineler bizi öldürene kadar çekilmeye devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moy -- 23 Nisan 2019; 23:57:8 >
  • Arkadaşım bu tip efektleri yapıyor. Terminator, Star Wars ve Avengers gibi bir sürü ünlü filmin yapımında yer aldı. Şu an ise Robert De Niro ve Al Pacino'nun efekt ile gençleştirilmesi ile ilgili bir film yapıyoruz dedi bana...

• arnıldın 6. gün filimini çarıştırdı

• OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    The Irishman birlikte yer aldıkları yeni film.
  • Her ne kadar teknoloji ilerledi denilse de yapaylık belli gibi. Orijinal bir görüntünün yerini asla tutamayacağını düşünüyorum.
  • Piêr Dé Sans kullanıcısına yanıt
    Ta kendisi...

Will Smith vs. Will Smith: İşte 'Gemini Man' filminin ilk fragmanı
  • OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla burda da vizyona girecek. Radyolarda falan reklamları dönüyor. öyle bir kadronun sinemaya gelmemesi büyük olay olur :)
  • Bu adamın sevmediğim tek bir filmi yok! seviyorum

• itachi237 kullanıcısına yanıt
    Bahsedildi zaten haber burdahttps://m.donanimhaber.com/haberler/Paramount-120-FPS-olarak-yayinlayacagi-yeni-filmi-icin-sinema-salonlarinin-hazir-olmasini-istedi.htm#yorumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adam okadar iyi filim yapıyoki düşman bile kendisi :)

• Will Smith daha fazla bilimkurgu çekmesin lütfen. Adam 99 yılında wild wild west'ten beri 2. Sınıf bilimkurgu ve fantastik filmlerin aranan ismi oldu resmen süper kahraman filmleri de cabası. Legend/Robot azıcık iyiydi gerisi teneke.

• quote:

Orijinalden alıntı: moy

Yeni terminator serisine de bu gençleştirme tekniğini Arnold schwarzenegger için uygularlarsa Terminatör serisi gerçekte kıyamete yani makineler bizi öldürene kadar çekilmeye devam eder.
    2015 yapımı Terminator Genisis'te, buna benzer bir teknoloji uygulamışlar...Yaşli Arnold, genç Android versiyonuyla çatışıyordu.

Gerçi oradaki tamamen 3d model gibiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 27 Nisan 2019; 1:55:17 >
  • Cgi will smith o kadar çok sırıtıyor ki sanki filmi cgi gibi gözüksün diye gerçek insanları da cgi gibi yapmışlar...rahatsız edici...

• Bu konuda beni şaşırtan tek unsur Ang Lee'nin abartılı Will Smith güzellemesi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.