Şimdi Ara

Wilkinson 15 li traş bıçağı 6,60 tl MİGROS (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
9.165
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yumruyen

Xtreme3 bu serisini kullandım çok memnun kaldım. Fiyat da gayet güzel.
  • Kalitesini bilmem de ismi süper: Wilkinson
  • 10lu olanı 11 liraya almıştım geçenlerde. Kullandım denemelik, iyi kesiyor market markaları gibi bir kerede körelmiyor. Ama gelgelelim oynar başlıklı değil. Bu yüzden biraz konforsuz bir traş yapıyor. Tabi bu fiyata olunca gene de delist...

Temizleme özelliği iyi fakat öyle süper temizlemiyor... Gene de artı bir özellik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

10lu olanı 11 liraya almıştım geçenlerde. Kullandım denemelik, iyi kesiyor market markaları gibi bir kerede körelmiyor. Ama gelgelelim oynar başlıklı değil. Bu yüzden biraz konforsuz bir traş yapıyor. Tabi bu fiyata olunca gene de delist...

Temizleme özelliği iyi fakat öyle süper temizlemiyor... Gene de artı bir özellik.
    Kaç günlük sakalda kullanmıştınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Kaç günlük sakalda kullanmıştınız?

Alıntıları Göster
    1 günlük sakalda, zaten günlük traş olurum. Ama sakalım bildiğin zımparadan farksızdır. Ortalamanın üstünde sertliktedir kısaca.

• Bütün tıraş bıçaklarında mı %40 indirim vardı yoksa sadece wilkinson'a mı ozguydu?

• quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

Bütün tıraş bıçaklarında mı %40 indirim vardı yoksa sadece wilkinson'a mı ozguydu?
    Neredeyse hepsinde var ama bazı ayrı, indirim yapılmayan ürünler de vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

Neredeyse hepsinde var ama bazı ayrı, indirim yapılmayan ürünler de vardı.

Alıntıları Göster
    Şimdi baktım Gillette'de de indirim var. Özellikle mach3 ve mach3 turbo 8'li paket olanların fiyatı gayet uygun ama sadece online ozel demiş. Keşke aynı ürün mağazada da olsaymış. Çünkü mach3'de mağazada gecerli 15 tl indirim kodum var. O zaman dadından yinmezdi.

• Jilet kismi iyidir ama en buyuk talhsizlikleri bas temizleme ozelliginin olmasidir.O olmasa kopukle birlikte daha fazla sakal kesilebilir.Ozellikle biraz uzamis sakalda araya kesilmisler girip cildi taramaya tahris etmeye basliyor.

• bahtiyaraziz kullanıcısına yanıt
    Link var.mı

• quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Link var.mı
    https://www.migros.com.tr/arama?q=Mach3 bulunduğunuz bölgede varsa görüntüleyebilirsiniz.

• Wilkinson bir kez kullandım acemi kasaba döndüm. Yüzüm kan revan içinde kaldı. Ben Gillette 3 bıçak kullanmaya devam ediyorum yıllardır. Hiç sorun yaşamadım, Gillette en iyisi. Sadece blue 2 ile tıraş denedim o da berbattı, sanırım banyoluk bunlar.

• Resimde 17 küsür liradan 10 küsür liraya düşen 3 bıçaklı Wilkinson çok kalite...
  • Wilkinson un banyo bıçağı çok uygundu. 5 li 2,8tl filan dı. Mavi olan. Yeşil olan banyo bıçağı pahalı geldi bana. 6 küsür TL idi yeşil olan da.

• quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

Wilkinson un banyo bıçağı çok uygundu. 5 li 2,8tl filan dı. Mavi olan. Yeşil olan banyo bıçağı pahalı geldi bana. 6 küsür TL idi yeşil olan da.
    Dediğiniz ürün bu mu? Bunun fiyatı 4 küsür ama.
    https://www.migros.com.tr/wilkinson-banyo-tek-bicak-poset-5li-p-208cd6f

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 1 Eylül 2019; 0:19:46 >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Wilkinson 15 li traş bıçağı 6,60 tl MİGROS

uygulamada çıkıyo sadece..

• Beş para etmez.Hele sakalı sert olan hiç bulaşmasın derim.Tıraş olurken bir yandan da bunu üretenin yedi ceddine söver durursunuz.Wilkinson,Bic,Arko,Derby... hepsini denedim bu işin piri Gillette arkadaş, gerisi hikaye.(wilkinson 3 bıçaklı yeşil seriyi denemedim onu beğenen olmuş,belki iyidir ona bir şey diyemem.)

• quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

uygulamada çıkıyo sadece..
    İlçede bulamadım bugün dolaştıklarımda, kısmet değilmiş sağolun.
  • Gillette Mach 3 (veya Mach 3 Turbo) her zaman en iyisidir. Bunlar yanından bile geçemez.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    daha iyileri nasip olsun hocam

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.