Şimdi Ara

Wildfire S Dokunmatik problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
8.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefon ile arama yaptığım vakit sensor ile ekran kararmasa bile uzerindeki tuşlar devre dışı oluyor cihaz tuşları gormuyor. mesela birisini caldiricam arama sırasında aramayi kapat a defalarda basmama rağmen kapanmiyor. 444 lu numaraları ariyamiyorm cunku numaralara basamiyorum kafayi yemek uzereyim musteri numarami giremedim az once aradilar garantiden :( Bu konuda yardimci olabilecek var mi arkadaslar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi conerland -- 5 Eylül 2011; 20:36:15 >

• bende de aynı sorun var yardımcı olabilecek birileri varmı acaba
  • büyük sorunmuş gerçekten.
  • gecmiş olsun deyip garantiye götürmenizi öneririm
  • aynı sorun bende de var, sorunu yaşayan arkadaşlardan garantiye götüren ya da garantiden maille ya da telefonla bilgi alan olduysa paylaşabilirler mi acep?
  • yazılımsal bir problem olabileceğine kanaat getirdim. zira, fabrika ayarlarına geri aldım ve problem ortadan kalkmış gibi görünüyor. belki de hafızası çok dolu olduğundan takılma yapıyordu. tekrar aynı sıkıntı olursa garantiye kalır heralde.
  • yazılımsal bir problem olabileceğine kanaat getirdim. zira, fabrika ayarlarına geri aldım ve problem ortadan kalkmış gibi görünüyor. belki de hafızası çok dolu olduğundan takılma yapıyordu. tekrar aynı sıkıntı olursa garantiye kalır heralde.
  • şimdilik geçmiş olsun o zaman
  • garantilik birşey yok. bu sorun hepimizde var ve yazılımsal

htc sense 3.0 arayüzünü getirecek olan kapsamlı güncellemeyle muhtemelen bu sorunların hepsi kalkacak.

o arada s-off da çıkabilir, root olunca telefon hafızasına da mahkum olmayacağız.

şimdilik sorunsuz kullanmak için senin de dediğin gibi hafızayı fazla doldurmamak lazım.

gerisi gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team McLaren -- 29 Eylül 2011; 16:35:07 >
  • aynen telefonu zorlamamak lazım gerektiği kadar uygulama yüklenmeli bi gps programı 2 oyun 2 3 te isteğe göre program vs gayet yeterli olur
  • Formatla yada rom güncellemesi ile düzelmez ise yolun sonu teknik servise çıkar.
  • Vodafone aracılığı ile almış oldum HTC wildfire S marka telefonumda dokunmatik ekranı ile ilgili sorunum bulunmakta. Bu sorun, tuş kilidi açarken 7-8 saniyelik algılamama ya da tuş kilidi açılır hemen açılırsa, dokunmatik ekran panelini kullanamama şeklinde gerçekleşiyor. Aradan bir süre geçtikten sonra dokunmatik ekranı dilediğim şekilde sorunsuzca kullanıyorum fakat ilk ekran LED'i yandıktan sonra kesinlikle takılma oluyor. Aynı zamanda telefona bir çağrı geldiğinde aynı sorundan dolayı cevaplayamıyorum.

Ben 2 defa fabrika ayarlarına dönüş yaptım ama düzelmedi sorun bir türlü, garantiye göndersem ne kadar sürede elime tekrardan ulaşır acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zifftli

Vodafone aracılığı ile almış oldum HTC wildfire S marka telefonumda dokunmatik ekranı ile ilgili sorunum bulunmakta. Bu sorun, tuş kilidi açarken 7-8 saniyelik algılamama ya da tuş kilidi açılır hemen açılırsa, dokunmatik ekran panelini kullanamama şeklinde gerçekleşiyor. Aradan bir süre geçtikten sonra dokunmatik ekranı dilediğim şekilde sorunsuzca kullanıyorum fakat ilk ekran LED'i yandıktan sonra kesinlikle takılma oluyor. Aynı zamanda telefona bir çağrı geldiğinde aynı sorundan dolayı cevaplayamıyorum.

Ben 2 defa fabrika ayarlarına dönüş yaptım ama düzelmedi sorun bir türlü, garantiye göndersem ne kadar sürede elime tekrardan ulaşır acaba ?

defalarca duydum bu sorunu cok sükür karsılasmadım ama bataryayı cıkarıp takdığında sorunun düzeldiğini söyledi coğu kişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bisikletrehberi -- 30 Ekim 2011; 22:48:50 >

• Batarya cikarip takinca problem cozuluyor,bende simdide ekran parlaklik problemi basladi.parlaklik en kisik ve acikken hic fark yok garanriye goturmeden once tavsiyesi olan varmi,pil uzun omurlu oldu ama cok karanlik ekranda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekno_trend

quote:

Vodafone aracılığı ile almış oldum HTC wildfire S marka telefonumda dokunmatik ekranı ile ilgili sorunum bulunmakta. Bu sorun, tuş kilidi açarken 7-8 saniyelik algılamama ya da tuş kilidi açılır hemen açılırsa, dokunmatik ekran panelini kullanamama şeklinde gerçekleşiyor. Aradan bir süre geçtikten sonra dokunmatik ekranı dilediğim şekilde sorunsuzca kullanıyorum fakat ilk ekran LED'i yandıktan sonra kesinlikle takılma oluyor. Aynı zamanda telefona bir çağrı geldiğinde aynı sorundan dolayı cevaplayamıyorum.

defalarca duydum bu sorunu cok sükür karsılasmadım ama bataryayı cıkarıp takdığında sorunun düzeldiğini söyledi coğu kişi

Düzeşmiyor ki doğru düzgün, bir süre sonra yine geliyor aynı sorun, deli edecek beni.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tekno_trend

quote:

Düzeşmiyor ki doğru düzgün, bir süre sonra yine geliyor aynı sorun, deli edecek beni.

o zaman gönder servise gitsin .

• benim telefondada oluyor bu problem.çözüm sadece servise göndermek mi.başka çözüm bulan yok mudur?
  • Arkadaslar wildfire s almak uzereyim bu yazdiklarinizi okuyunca terettutde kaldim. Almasam mi acaba
  • arkadaşlar aynı problemler bendede vardı.2-3 defa tekrarladı.sonra vodafone kampanyasından aldığım yere götürdüm servise gönderdiler.15 gün oldu hala ses yok.zaten 1 ayı bulur demişlerdi.telefon güzel ama bu sorun benim bildiğim en az 5 kişide var.telefon alacaklar bir kez daha düşünün derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkuren

arkadaşlar aynı problemler bendede vardı.2-3 defa tekrarladı.sonra vodafone kampanyasından aldığım yere götürdüm servise gönderdiler.15 gün oldu hala ses yok.zaten 1 ayı bulur demişlerdi.telefon güzel ama bu sorun benim bildiğim en az 5 kişide var.telefon alacaklar bir kez daha düşünün derim.

+11111
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.