Şimdi Ara

Wildcard Kodları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 13 ağustosta yani 5 gün sonra wildcard turnuvası varmış almanyada.Orada olupta fazladan kod alabilecek kişiler mesaj atabilirmi.Kodda arcade missfortune ve riot kayle olacakmış çünkü.Özellikle arcade missfortuneu çok istiyorum ondan dolayı satabilecek (veya hayrına verebilecek ki bu koşul süper olurdu) kişiler mesaj atsın fiyatı konuşuruz aramızda

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Turnuva yapıldıktan sonra Şayet oyle bir dagıtım soz konusuysa burda satışı zaten olur, Twitter face vs. uzerınden alanlar satışa başlar bizde alırız.
  • dağıtım yapılırsa zaten direk düşüyor buraya
  • Zamana bırak,faceden bır kac sayfayı takibe al 2-3 kod düşürürsün.
  • Arcade Mf ve Riot Kayle daha Live sunuculara bile gelmedi. Skinin kendisi olmadan kodu nasıl dağıtılsın.

Gamescomda:

-Arcade Heca
    -Riot Blitz
    -Riot Ward
    -Mecha Aatrox - Malp
    -Kazanova Vi - Ezreal

skinlerinden 2 si dağıtılacaktır. Muhtemelen arcade heca - riot blitz veya mechalar olacak
  • Dostum öyle görmüştüm kusura bakma.Arcade heca ve riot blizz tbf de dağıtıldığı için olabilir diye düşünmüştüm.Birazda arcade miss fortune sabırsızlığından heyecana kapıldım.O zaman mecha aatrox-malp veya kazanovalara talibim şimdiden.

• Hocam turnuva tam olarak nerede ? Belki gidebilirim.

Bilet falan nereden alıcam ? Birisi bilgilendirsin beni :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheGermanEngineer_99 -- 8 Ağustos 2014; 18:01:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meka dağıtılmaz inş meka serini tamamlamıştım :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kedikafalıkertenkele -- 8 Ağustos 2014; 17:53:15 >
  • kölndeymiş abi 13 ünde ilk maç DPnin saat 1 de.Gamescon adı galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: fazil95

kölndeymiş abi 13 ünde ilk maç DPnin saat 1 de.Gamescon adı galiba

Kodlar beleş mi ? Ve kimlere verilecek ? Biler almadan gitsem alabilir miyiö ?

• ______________________________

• Bilet almadan o kodlar alınıyorsa alırım.

• Kodlar etkinlik alanında riot standında dağıtılıyor. Eğer etkinlik için bilet satışı varsa içeri girmek için bilet almanız gerekiyor. Herkese açık bir fuarsa biletsiz de içeri girip alabilirsiniz. Net bir bilgim yok.

Ayrıca muhtemelen Headhunter caitlyn veya ultimate skin tanıtılır etkinlikte. Ultimate skinin zamanı çoktan geldi 1-2 ay geciktirdiler. En geç Pax Prime'da tanıtılmasını bekliyorum ultimate skinin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Madcat v1 -- 8 Ağustos 2014; 20:39:04 >
  • alırım bi dal
  • hangi sayfalar onlar ya da siteler bende takip etmek istiyorum teşekkürler şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Madfatcat

Arcade Mf ve Riot Kayle daha Live sunuculara bile gelmedi. Skinin kendisi olmadan kodu nasıl dağıtılsın.

Gamescomda:

-Arcade Heca
    -Riot Blitz
    -Riot Ward
    -Mecha Aatrox - Malp
    -Kazanova Vi - Ezreal

skinlerinden 2 si dağıtılacaktır. Muhtemelen arcade heca - riot blitz veya mechalar olacak

Riot ward satisa sunulmadi hic ama kodu dagitildi

• sitede bilet 20€ yazıyor

edit: 14 ünde 20€

3 gün için 57€

tek günlük biletler bitmiş

öğleden sonra girmek isteyen için 7€ yani kod almak için 7€

bunlar sadece lol için değil onuda gözönünde bulundurun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pearlb -- 10 Ağustos 2014; 2:05:03 >
  • ExceeDLife kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamışsınız. Skinler daha hazır değil. PBE sunucusunda şuan.

Gnar'ın PBE'ye gelmeden live sunuculara gelmesi gibi düşünün skinleri de

Arcade MF ve Riot Kayle'nin ilk önce PBE'deki denemelerinin bitmesi ve bugsuz olduklarından emin olması gerekiyor. Sonra Live sunuculara bir patch ile eklenirler. Geçen patchte Mecha aa ve malpın eklendiği gibi. Oyunn klasöründe daha skinlerin dosyaları yok maalesef.

Yani uzun lafın kısası:

-PBE işi bittikten sonra patch ile eklenir ve live servere geldikten sonra kodu dağıtılır kostümün. Live server'de satışa sunulmasına gerek yok sadece eklenmesi lazım dosyalarının
  • hocam turnuva ne zaman?

• quote:

Orijinalden alıntı: Madfatcat

Arcade Mf ve Riot Kayle daha Live sunuculara bile gelmedi. Skinin kendisi olmadan kodu nasıl dağıtılsın.

Gamescomda:

-Arcade Heca
    -Riot Blitz
    -Riot Ward
    -Mecha Aatrox - Malp
    -Kazanova Vi - Ezreal

skinlere değilde mecha simgesine 250 rp bayıldım umarım onu dağıtmazlar gerisi önemli değil alırız hemen
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.