Şimdi Ara

Wii ve solak oyuncular..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biliyorum dünyada azınlığız ama nintendo gibi bir firmanın binlerce solak wii sahiplerini düşünmemesi büyük ayıptır bence. Red steel aldım baktım sol el ayarı yok.. hadi oyunda zaten ahım şahım bişey değil oynamaya değmez dedim onu geçtim dün gidip Metroid Prime 3 aldım ki wii sahibi olupta oynamamak kesinlikle olmaz şöyle bi baktım bundada sol el ayarı yok yani bu kadar olur milyonların satın alacağı fps oyunu yapıyorsun binlerce solak oyuncuyu düşünmüyorsun. Sizin bildiğiniz fps varmı arkadaşlar sol el ayarı mevcut olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverygt -- 7 Nisan 2008; 8:09:11 >

• dostum bende solağım ama yıllardır yö tuşları bölümünü bütün konsollarda sol elimizle tutarız sağ elimizlete tuş bölümünü hallederiz bu yüzden bende hiç sorun çıkmadı ama yani nası bukadar zorlanabildinki bence çok bişeyi yok yani bikaç oyun sonra alışıyorsun
  • merhaba
    bir yanlış anlama olmasın. bildiğim kadar ile wii nin kendi ayarlar bölümünde sağ elve sol el ayrımı için bir bölüm vardı diye hatırlıyorum. makina yanımda olmadığı için bakma şansım yok. akşama size daha net şeyler yazmaya çalışacağım.
  • sadece wii sportsda var sağ sol el ayarı
  • quote:

Orjinalden alıntı: cahitdikici

dostum bende solağım ama yıllardır yö tuşları bölümünü bütün konsollarda sol elimizle tutarız sağ elimizlete tuş bölümünü hallederiz bu yüzden bende hiç sorun çıkmadı ama yani nası bukadar zorlanabildinki bence çok bişeyi yok yani bikaç oyun sonra alışıyorsun

Hocam öyle deme belki doğru diyorsun hani wii'de dahi birkaç oyun sonra alışırsın ama ben Metroid oynarken şimdi farkettim kasıyorum kendimi yani bilinçsiz bir şekilde.. Hiç olmazsa böyle bir oyunda solakları düşünmeleri gerekti oyundan alınan zevk %50 azalıyor be daha Wii duyurulur duyurulmaz gerek yabancı gerek yerli forumlarda tartışıldı sol el kullanan oyuncuların nasıl fps oynayacağı ama tınlamamış nintendo demekki..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.