Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Wii-U Premium HAXCİ ZELDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
4
Favori
1.734
Tıklama
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    660 Mesaj
    Referanslar: 44

Katılım Zamanı
    27 Ağustos 2007

Cihazım çok temizdir. 32gb Premium versiyondur. Az kullanıldı sıfır ayarında diyebilirim. Piyasada cfwli diye satılan internet bağlantısı gerektiren Web exploit ile çalışıp oyunları sadece sd karttan açabilen, cihaz hafızasına yada usb belleğe oyun yüklenemeyen, zelda bayonetta gibi oyunların bu nedenle çalışmadığı makinaların aksine ücretli oyun satın alınarak haxci yüklenmiştir. Direk aç oyna şeklindedir. Zelda BOW cihazın nand diskine yüklüdür, 2 kez switch sahibi oldum ve açık yüreklilikle söyleyebilirim ki yükleme süreleri olsun kontroller ergonomisi olsun yaşadığım en iyi zelda tecrübesiydi ve bu cihazda bitirdim oyunu. Ne web exploit nede switch in sök tak payload yükle çilesi yok cihazda. Cihazda ayrıca orjinal olarak mario kart 8 satın alındı online oynamak için, bu oyun da içinde yüklü ve hala serverları oyuncu dolu, oynaması gayet zevkli. Cihazı 1 2 oyun hariç tvye hiç bağlamadan konsola 10mt alan içerisinde el konsolu gibi de kullanabilirsiniz, bir çok oyunu bu şekilde bitirdim. Zelda bayonetta mario kart mario 3d gibi oyunları oynamak isteyip; cfwli switch e 2500 2600 lira gibi ücretler ödemek istemeyenler için 3te bir fiyatına harika bir seçenek.

Cihazla birlikte;

Orjinal

Transformers prime
    Need for speed most wanted U oyun blurayleri ve

32GB hafıza kartı verilecektir.

Fiyat: 1200 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobainn -- 12 Ekim 2019; 14:58:7 >

refarans olumlu alışveriş:@salom(xbox360 ps3 takasladım) @corvus_corvusan(dreamcast,xbox,gba-pc takasladım)@aftermath666(xbox360 aldım) @free-4(psp aldım) @cahitdikici(ps2-nintendo ds takasladım,ps1 sattım)@ilkbilir(xbox aldım,oyun aldım,god of war3-uncharted takasladım)@ fred78(birçok alışveriş)@yurt(psp sattım)@SonyPSP(dsLite sattım) @timefreezer(gamecube sattım)@recepyarmali(ps3 oyunları sattım)@mehmetazz(5800 sattım)@nuribaras(blu-ray film sattım(2012)@bestnewyorker(ps2 sattım)@berkem89(IpodTouch sattım)@m.kutsal(xbox360 sattım),@Nosferatu`(ps3 sattım)ve birçok unuttuğum alışveriş...

• Er
    9 Mesaj
    Katılım Zamanı
    06 Temmuz 2019

Durum
    Forumda değil

merhba yanında 4 joy con mu veriyorsun ve kırma işlemi hakkında bilgilendirirmisiniz eğer alırsam
    |
    |
    Referanslar: 2

Katılım Zamanı
    28 Eylül 2009

Durum
    Forumda değil

Kutusu duruyormudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Katılım Zamanı
    27 Ağustos 2007

Malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    refarans olumlu alışveriş:@salom(xbox360 ps3 takasladım) @corvus_corvusan(dreamcast,xbox,gba-pc takasladım)@aftermath666(xbox360 aldım) @free-4(psp aldım) @cahitdikici(ps2-nintendo ds takasladım,ps1 sattım)@ilkbilir(xbox aldım,oyun aldım,god of war3-uncharted takasladım)@ fred78(birçok alışveriş)@yurt(psp sattım)@SonyPSP(dsLite sattım) @timefreezer(gamecube sattım)@recepyarmali(ps3 oyunları sattım)@mehmetazz(5800 sattım)@nuribaras(blu-ray film sattım(2012)@bestnewyorker(ps2 sattım)@berkem89(IpodTouch sattım)@m.kutsal(xbox360 sattım),@Nosferatu`(ps3 sattım)ve birçok unuttuğum alışveriş...
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.