Şimdi Ara

WII & PES 2008

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Wii almayi dusunuyorum ... alacagim ilk oyun PES 2008 olacak

bugüne kadar PES 2008'i sadece PS3'de oynadim..

soru su:
    controller'i hareket ettirmeden oynanbilirmi bu oyun wii'de ?? yoksa sadece hareket ile mi oynaniyor ??

• Bu hafta içinde bu oyunu denicem denedikten sonra görüşlerimi belirtirim.
  • Ben yıllardır ps2 de PES oynarım..Daha sonra, xbox360 ve ps3 te oynamaya devam ettim .....Eğer ps3 gamepadine alıştıysan wii kontrolleri sana çok zor gelecektir ve bana göre wii kontrolleri futbol oyunları için hiç uygun değil..Oyunu oynayabilen, wii kontrollerine alışabilenler olabilir ama ps2 ya da ps3 gamepadi dururken, o rahat ve bilindik oynanış dururken kendini boş yere sıkıntıya sokma...Elinde diğer konsollar yoksa,deneyebilirsin....
  • Oyunu Bugun denedim;

Oyun bence Pes 2008 lerin en iyisi diye bilirim oynarken okadar zevk alıyorsunuzki ama Biz gamepad'e Alıştığımız için biraz zor geliyor ama okadar da zor deil hemen alışıyor insan. Pas vereceğin oyuncuyu istediğin yöne koşturmak vb.. süper olmuş gerçekten oyun kurmak çok zevkli oluyor. bence futbol oyunlarında farklılık isteyenlere bir tavsiye.
  • oynamadan önyargılı olmak kolay, bende oyunun wii versiyonunun çıkacağı açıklandığı zaman pek umutlu değildim. ama şimdi oyunu açtığım zaman 2 saat kalkamıyorum başından
  • yorumlarınız için teşekkür ederim

uzun zamandan beri PS3 almak istiyordum ... Wii'ye de hiç bakmiodum

ama... son zamanlarda bir arkadaşım aldı ... ve bu konsol gizlice hoşuma gitmeye başladı

zaaten oynadığım oyunlar sınırlı...
    1) pes veya benzer futbol
    2) belki 1 savaş oyunu
    3) 1-2 araba yarışı

aslında bu alanlarda en kuvvetli konsol PS3 ama söz ettiğim oyunlarda zaaten Wii'de var
    ayrıca, maliyer açısından Wii PS3'ün yarı fiyatı ve oyunlarda daha ucuz

PES2008'i Wii'de deneme fırsatı için bildiğiniz dükkan varmı ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alphadog

yorumlarınız için teşekkür ederim

ama... son zamanlarda bir arkadaşım aldı ... ve bu konsol gizlice hoşuma gitmeye başladı

2) belki 1 savaş oyunu
    3) 1-2 araba yarışı

aslında bu alanlarda en kuvvetli konsol PS3 ama söz ettiğim oyunlarda zaaten Wii'de var

mediamarkt

• saol dostum

quote:

Orjinalden alıntı: stevensons

quote:

Orjinalden alıntı: Alphadog

yorumlarınız için teşekkür ederim

2) belki 1 savaş oyunu
    3) 1-2 araba yarışı

mediamarkt

• arkadaslar bende bu konu ile ilgili konu acicaktim wii satin aldim elime gecmesini bekliyorum pes oynayacam allahin emri bende arkadaslarin belirttigi gibi ps pedine cok aliskinim ve nintendo icin controller almak istiyorum pes rahat oynayabilmek icin bir nintendo classic controller var su ana kdr rastladigim cok sade ve ps inkini az cok andiriyor azcik kaba da dursa, baska bildiginiz var mi ? ne yapmami onerirsiniz ?
  • pes'i classic controllerla oynayamazsın. wiimote ile oynaman gerekli
  • quote:

Orjinalden alıntı: 12henry14

pes'i classic controllerla oynayamazsın. wiimote ile oynaman gerekli

az once elime ulasti icinde sadece sports var dogal olarak tenis ve boks yapmaktan kolum agrio yaw...cok yeniyim kusura bakma nedenini ogrenebilirmiyim ? nette resimlerine baktim playstation'in game pedine oldukca benziyor, hem remote ile nasil oynayabilirim ki pes ? analog yok, bas parmak isaret parmaklari icin olan buttonlar yok, 4 tane yan yana tus bile yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: maverick_z3

quote:

Orjinalden alıntı: 12henry14

pes'i classic controllerla oynayamazsın. wiimote ile oynaman gerekli

az once elime ulasti icinde sadece sports var dogal olarak tenis ve boks yapmaktan kolum agrio yaw...cok yeniyim kusura bakma nedenini ogrenebilirmiyim ? nette resimlerine baktim playstation'in game pedine oldukca benziyor, hem remote ile nasil oynayabilirim ki pes ? analog yok, bas parmak isaret parmaklari icin olan buttonlar yok, 4 tane yan yana tus bile yok

wii'deki pes diğer serilerdei gibi değil. çok daha farklı. elindeki wiimote'la ekrandak, hedefi hareket ettiriyorsun ve adamlarını boş alanlara koşturup istediğin gibi oyun kurabiliyorsun. youtube veya gametrailers.com'da videolarını izlersen daha iyi anlarsın :)

• Burada(tıkla) Oyunun Videolarını Bulabilirsin Ben Beğendim Gayet Zevkli Gibi Gözüküyor (denemedim)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.