Şimdi Ara

wii oyunları için bilgi lazım !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm dsotlarım benim wii hakkında bir kaç sorum olacak forumda cevabını bulamadım ..eğer daha önce soran olmuşsa özür dilerim..

1. ben playstation ı olan arkadaşlarımla cod ve ya pes i internetten oynayabilirmiyim

2.wii yi kırıyorlarmış böylece dışarıdan oyun alabiliyormuşsun..eğer bunu yaparsam yine internetten oyun oynayabiliyormuyuz..

3.kırmak sizce mantıklımı zarar verirmi..buna idalist yaklaşmazsanız sevinirim elimde oldukça orginal oyun var, dvd ,müzik cd si hep orijinal kllanırım ama bu oyunlar benim oyun merakım altında ezildi :) bütçem artık kaldırmıyor..

4. cod türü oyunlar hangi joistick ile kullanyorsunuz ve pes i.

şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: drkedi

slm dsotlarım benim wii hakkında bir kaç sorum olacak forumda cevabını bulamadım ..eğer daha önce soran olmuşsa özür dilerim..

1. ben playstation ı olan arkadaşlarımla cod ve ya pes i internetten oynayabilirmiyim

2.wii yi kırıyorlarmış böylece dışarıdan oyun alabiliyormuşsun..eğer bunu yaparsam yine internetten oyun oynayabiliyormuyuz..

3.kırmak sizce mantıklımı zarar verirmi..buna idalist yaklaşmazsanız sevinirim elimde oldukça orginal oyun var, dvd ,müzik cd si hep orijinal kllanırım ama bu oyunlar benim oyun merakım altında ezildi :) bütçem artık kaldırmıyor..

4. cod türü oyunlar hangi joistick ile kullanyorsunuz ve pes i.

şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim..

1- Playstation ile Wii'nin ne alakası var ? Oynayamazsın tabi ki.
    2- Wii kırılabiliyor evet.İster çip ister softmode yapabilirsin ve internetten oyun indirip oynayabilrsin.
    3- Hayır,zarar vermez.En azından ben bir zararını görmedim.
    4-Cod,Medal of Honor tarzı oyunları joystick ile oynamanın mantıklı olduğunu düşünmüyorum.Onun zevki zaten wii remote ile oynamakta.Futbol,basketbol tarzı oyunlar için ise gamecube controlller ya da wii classic controller kullanabilirsin.

• çok sağol dostum ..
    oyunun ortak ağına bağlanıp oynarım gibi değişik bir düşünce ile sordum:)
    peki serverde cod ve ya pes gibi oyunlarda çok kişi bulabiliyormuyuz acaba.hiç denedin mi acaba
  • quote:

çok sağol dostum ..
    oyunun ortak ağına bağlanıp oynarım gibi değişik bir düşünce ile sordum:)
    peki serverde cod ve ya pes gibi oyunlarda çok kişi bulabiliyormuyuz acaba.hiç denedin mi acaba

Rica ederim...

Kesinlikle bulursun.Her gün oynuyorum,boş kaldığını görmedim.Yanlız Call of Duty Reflex'de 4x4 şeklinde oluyor.MEdal Of Honor da 12x12 miydi neydi sanırsam.Yani medal of honor daha kalabalık ancak cod daha güzel ve zevkli.Pes'de de var bayağı kişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YamYamPokemon -- 7 Mayıs 2010; 15:13:44 >

• önümüzdeki hafta kırdırayım oynarız o zaman bol bol :D
    nickimi unutma hep aynısını kullanırım ..
    dikkat pes i ii oynarım :D
    tekrar teşekkürler.
  • quote:

önümüzdeki hafta kırdırayım oynarız o zaman bol bol :D
    nickimi unutma hep aynısını kullanırım ..
    dikkat pes i ii oynarım :D
    tekrar teşekkürler.

Tabi ki oynarız.Büyük zevkle.Bende klasik kontorller olmadığından wii remote ile oynayacağım ama pek beceremiyorum pes'i.Ancak Fifa10'da Galatasaray ve Ankaragücü ile kimseyi affetmiyorum
  • bendede klasik controller yok ama olduğu kadar amaç ii vakit geçirmek :)
    inş. kırdırıp aldığımız oyun ile net te oynanıyordur tabi :D
    fifa oynamadım ama kırdıktıktan sonra fifayı da deneriz pes den ne kadar farkı oalcak :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.