Şimdi Ara

Wii Kulaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Guitar Hero almayı düşünüyorum ama oynarken kullanabileceğim bir kulaklık var mı acaba wii ile yada tvye bağlayabileceğim? TV: LG 42LH3000.

• Senin konundan yola çıkarak ben bi olay geliştirdim.

Wii'yi Component kablo ile TV'ye bağlarken ses girişlerini tek spliter'a bağlayıp (ufak bir parça dediğim, sanırım bendeki modeli dişi diye geçiyor) bu spliter'dan da tek girişe herhangi bir kulaklık takarsak hem gece yüksek seste oyun oynarız hemde kimseyi rahatsız etmemiş oluruz.

Gerçi benim Full HD LCD'de kulaklık çıkışı var onuda deneyebilirim bakalım ne olacak... :)
  • şimdi bende inceledim benim tv yi ve kulaklık çıkışı görünüyor.http://www.nix.ru/autocatalog/lcd_tv_lg/33777_2321_draft.jpg
    Eve gidince bilgisayarda takılı olan kulaklıklar ile bir deneyeyim nasıl sonuç alacağım ona göre uyumlu olursa kablosuz bir kulaklıkta bakabilirim.
  • Denerim dedim ama daha deneyemedim. :)

Denedin mi dostum ? Sonuç ne oldu ?
  • denedim sonuç gayet iyi kulaklıkla az tv izledim ama tek sorun kulaklık kablom biraz kısa 1-1.5 mt arası onun içinde uzatma kablosu bakmam gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamwalker -- 10 Mart 2010; 20:51:39 >
  • İyiymiş o zaman. Benim Sony kulaklığın kablosu baya bi uzun. Bende bi ara öyle yaparım.

Bilgilendirme için teşekkürler.
  • kablo sorununu da yeni kulaklıkla çözdüm philips shp-2500 modelinin kablosu 6mt :P ayrıca ek olarak da Hama 3.5mt de uzatma kablosu aldım öteki kulaklıgım içinde.
  • İyi yapmışsın valla. Hayırlı olsun yeni ürünler.
  • saolasın geriye guitar hero metallica yı almak kaldı ama hiçbiyerde bulamadım ankarada mediamarkt, teknosa, D&R, Bimeks, Hepsiburada, Aral hiçbirinde yok oyun :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.