Şimdi Ara

WIFIYI KISITLAMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
68
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> WIFIYI KISITLAMAK
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    165 Mesaj
    Merhaba, kendi PC'm ile ethernet üzerinden bağlanıyorum. Ev arkadaşım wifi ile bağlanıyor ve her dakika film izlediği için benim ping rezil oluyor.
    Tamamen MAC ten kaldırmayı biliyorum ama sonuç olarak oda para veriyor. Herhangi bir şekilde wifi nin gücünü kısabilir miyim? Fiber internet tilgin modem kullanıyoruz.

|
    |

Yapabilirsin. Aşağıdaki resimdeki ayarları kendi modeminizden bulup değiştirmelisiniz. Dikkat etmeniz gereken kablosuz ağ modunun 802.11 b/g olması. Bu mod 1 mb/s gibi normalden daha düşük hızlara destek veriyor.

Bu mesaja eklenen görseller:

|
    |
    requiemusic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: profesorpc

Yapabilirsin. Aşağıdaki resimdeki ayarları kendi modeminizden bulup değiştirmelisiniz. Dikkat etmeniz gereken kablosuz ağ modunun 802.11 b/g olması. Bu mod 1 mb/s gibi normalden daha düşük hızlara destek veriyor.

Bu mesaja eklenen görseller:

merhaba tilgin modem arayüzünde sadece mod, kanal ve güç(%25 50 75 100) seçenekleri var. bant genişliği ve hız yok. güc ü 25 e düşürüp bütün modları denediğim halde sonuç alamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
üniversite
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.