Şimdi Ara

WİFİ YE ŞİFRE KOYUNCA BAĞLANAMIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Modemim usr 9110 pcden normal bağlanabiliyorm ama laptop ile bağlanacağım zaman şifre koymaz isem problem yok ama koyarsam wep yada wpa bağlanamıyor şifreyi giriyorm laptopta zaman aşımı nedeniyle başarısız diyor ve bağlanamıyorm sorun ne olabilir ?

• Bilgisayarinizda bulunana daha onceki profili silmeniz gerekir.
    eger Xp kullanıyorsaniz
    1- Kablosuz aglari goruntuleyerek pencereyi acin
    2- Acilan pencerede soldaki menude "İlgili gorevler" sekmesi altinda " tercih edilen ağların sirasini değiştir" secenegine gelin yani sondan bir onceki yukardan yanlis degilse 5. secenek
    3-Acilan pencerede " kablosuz ag baglantisi özellikleri" asagi dogru bakinca "yeğlenen ağlar" secenegini goreceksiniz ve kendi modeminizin ismini goreceksiniz.
    4- modeminizin ustune tiklayip asagidan kaldir secenegine basiniz. Uygula/tamam yapiniz
    5- tekrar kablosuz aglari goruntule yapiniz ve modeminizi secip sifresini girip baglaniniz

Eger Vista ise ( Tam olarak turkcesini yada yerlerini tarif edemeyebilirim):
    1- Ağlar ve paylaşım merkezine geliniz.
    2- acilan pencerede Sol tarafta Kablosuz aglari yonet secenegini seciniz.
    3- buradan yine modeminizin uzerine tiklayniz ve kaldir secenegine basiniz.
    4- tekrar kablosuz aglari taratiniz modeminizi secip sifreenizi girip baglaniniz.

Bundan baska bir problem oldugunu dusunmuyorum umarim cozulur.

• çok teşekkür ederim allah razı olsun dediklerini deniycem
  • Daha önceki bağlantıların kayıtlarını sildikten sonra, yeniden bağlanmaya çalışın.

WİFİ YE ŞİFRE KOYUNCA BAĞLANAMIYORUM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.