Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

WiFi Salondan Çekmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
1.129
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Network >> WiFi Salondan Çekmiyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Not
    Beyler superonline modemim var masaüstü pcnin masasının altında yani 4 duvar arasında kalmış salondan bile telefon, laptop vs görmüyor wifi yi ne yapmam lazım

|
    |

Orijinalden alıntı: brknarda

Beyler superonline modemim var masaüstü pcnin masasının altında yani 4 duvar arasında kalmış salondan bile telefon, laptop vs görmüyor wifi yi ne yapmam lazım

modemi rahat yayın yapacak bir yere koy veya ucuz yollu bir repater le sinyal tekrarla
    |
    |

Modemi açık alana yada salona alın ve 5db lik kablosuz wifi adaptörü almalısınız yada girmeye çalıştığınız masaüstümü yada laptop mu?_ bilmiyorum...Lakin yapacak şeyler bunlar...
    |
    |
    brknarda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Madem 4 duvar arasında kalmış diyorsunuz bu durumda kablosuzdan kablosuza (WDS ya da Universal Repeater) tam olarak işe yaramayacaktır, bağlantı sağlanacak hatta full çekecek fakat hızınız aradaki engellerden dolayı düşecektir. En iyi yöntem bir Access Point alarak modemden kablo ile bağlantınızı getirmek istediğiniz yere kadar getirip oradan itibaren Access Point ile kablosuz yayın yapmak olacaktır.

Ayrıntılı bilgi için bana mesaj atabilirsiniz, aşağıda link verdiğim konulara bakmanızı tavsiye ederim;
    Ağımı genişletmek istiyorum diyenlere, Access Point ve Repeater nedir ? Anlatıyorum.
    Access Point - Client - Repeater - Universal Repeater nedir ? SS'li
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Beyler şuan tableti aldım modemin önünde olduğum halde görmüyor çok nadir görüyor arada bağlanamyor bağlansada bağlantı hemen gidiyor. telefon da aynı şekilde bağlanamıyor yardımcı olurmusunuz
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
Masal
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,205
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.