Şimdi Ara

WİFİ Kopma Sorunu (7+)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
5.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar son 4 gündür telefonumda durduk yere hiçbir sebep yokken anlamsız bir sıkıntı başladı. Gece uyurken wifi bağlı şekilde telefonu sağ yandaki tuştan kitleyip yatıyorum. Ama maalesef sabaha kadar wifi bağantım kopmuş oluyor. Telefon bekleme modundayken uzun süre açılmazsa wifi bağlantısı kendiliğinden kopuyor.
    Dediğim gibi bi problem bende 4 gündür var. Babam 6S kullanıyor birebir aynısını o da yaşıyor. İkimizin de iş yerinde yapmamasından dolayı Superonline’ı aradım. Müşteri Temsilcisi kız ben de 7+ kullanıyorum birebir aynısını ben de yaşıyorum bir aya yakın bir süredir dedi.
    Nedir ne değildir bilmiyorum. İnternet sitelerinden Apple Destek’e bağlanmak istiyorum ancak garantim bittiğinden dolayı o da olmuyor çok can sıkıcı olmaya başladı bu sorun

• Eğer sorununuz 12.1.1 den sonra ortaya çıktıysa.Yeni güncellemeyi bekleyin
  • Gündüz vakti LTE kullanıyorum.
    akşamları Wi-Fi kullanıyorum.
    Telefon: i7+
    Yazılım: IOS 12.1.0

bende öyle bir sorun yok. çok kusursuz çalışıyor.
    takıldığım şey şu. Telefonumu kapatıyorum. Şarj cihazımı takıyorum telefona. Telefonu ben açmadan kendi kendine açıyor. normal mı ?
    SAMSUNG A7 2017 Andriod 7.0 dan geçmeyim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPeople -- 17 Aralık 2018; 8:11:13 >
  • iPeople kullanıcısına yanıt
    Normal cihazınızı şarj a takıp sonra kapatmanız gerekiyor.
  • Ağlara otomatik katıl açık değil mi? Şu iki ayar açık olmalı.

WİFİ Kopma Sorunu (7+)

WİFİ Kopma Sorunu (7+)

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Hocam evin wifi ağına otomatik katıl seçeneği açıktı diğerini de şimdi açtım. Ancak anlayamadığım durduk yere başldı bu sıkıntı. Bir gün önce her şey normalken sabah bir uyandım wifi bağlantım kopmuş. Parmak iziyle tuş kilidini açtığmda tekrar bağlandı. Tabi whatsapp mesajları mailler vs ondan sonra gelmeye başladı
  • Aynı sorun var ama telefon elimde iken de internet gidiyor devamlı telefon üzerinden wifi butonuna basıp kapatıp açıyorum. Düzeliyor aradan 10,15 dk sonra yine aynı oluyor daha önce olmuyordu 10 aydır iPhone 7 kullanıyorum canımı sıkmaya başladı hiç android cihazlarda böyle saçma sorunlarla karşılaşmamıştım. Modemi de resetledim tekrar kurdum ama sorun yine aynı şuan 12.1.4 sürümü var nasıl kurtulacağım bu sorundan
  • Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Cihazınızın ağ ayarlarını sıfırlamayı deneyin ve wifi’yi yeniden tanıtın.
  • Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı sorunu yaşıyorum konuyu takipteyim. İnternet paketim dayanmadı bitti artık, her 1 gb için 15 TL ödemek zorunda kaldım.
  • Aynı sorun bende de var 6s kullanıyorum cihazın garantisi duruyor apple store gittim teste girdi cihaz. Online apple yardımı aldım telefona bağlanıp online test yaptılar hiç bir sorun yok dediler zaten daha yeni aldım. Etrafımda 7 plus 6 ve diğer modelleri kullanan arkadaşlara sordum hepsinde böyle bi problem var sanırım yazılımsal bi durum yeni güncellemeyi bekleyelim. Wifi ayarları sfırılamakmış cihaz ayarları sıfırlamakmış yok şu ayarı açıp bunu kapatınmış hepsi hikaye denemediğim yol kalmadı uğraşma boşa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptan3452 -- 15 Şubat 2019; 11:50:39 >
  • Sorun devam ediyor, arkadaşın dediğini de yaptım olmadı. Ağ ayarlarını da sıfırladım sorun aynı sinir oldum her an satabilirim telefonu acayip sinirimi bozuyor
  • Merhaba arkadaşlar sorunu çözdüm sorun dns ayarlarından oluyor, otomatik çıkarıp elle girdim. Pc den 192.168.2.1 modem ayarlarına girdim modem arayüzünde yazan dns telefona yazdım sorunsuz kullanıyorum şimdi sizde bir deneyin
  • Bu sorun ios un yeni güncellemesiyle geldi başka yöntemlere başvurmayın bence

Ben ios 12.1 deyim iphone 7+ bende sorun yok

Update yapmadan önce araştırın bence
  • Apple store ye falan gitmeye gerek yok.6s kullanıyorum wifi kopma sorunu donanımsal değil,yazılımsal 12.1.1 den sonra başladı.İos 12.2 beta 2 de düzeltildi.Beta sürümündeyin 2 haftadır wifi kopmasından dolayı şimdi bir sorun yok.İos 12.2 yi bekleyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.