Şimdi Ara

Wifi ile internet paketimi yayın yapabileceğim fm transmitter özellikli bir telefon arıyorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dünden beri 3. konum ama son konum. Kardeşim içinde başlıkta belirttiğim gibi wifi ile intenet paketini paylaşabileceği fm transmitter özellikli bir telefon arıyorum. Bu konum içinde yardımlarınızı bekliyorum...

• Fiyat belirtememişsin.tavsiyem n8 olacak.belirttiğin özelliklerden en iyi telefon n8.fakat wifi ile modem olarak kullanma özelliği var mi emin değilim.n79'a bakabilirsin.n79'a hotspot. adlı programı kurarak wifi ni paylastirabilirsin.fm transmitterida mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

Fiyat belirtememişsin.tavsiyem n8 olacak.belirttiğin özelliklerden en iyi telefon n8.fakat wifi ile modem olarak kullanma özelliği var mi emin değilim.n79'a bakabilirsin.n79'a hotspot. adlı programı kurarak wifi ni paylastirabilirsin.fm transmitterida mevcut.

Fiyatın hiç önemi yok. Fakat N79 çok eski bir model, N8 den de emin değilsin. Başka bir model var mı önerebileceğin?
  • android olsun hotspot u kendinden olsun symbian için hotspot var ama 3gde şarj fullken 1 çubuğa iniyor cihazım 5 dkda 90 derecede kernel uyarısı verdi ve kapandı :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sucuklu Portakal

android olsun hotspot u kendinden olsun symbian için hotspot var ama 3gde şarj fullken 1 çubuğa iniyor cihazım 5 dkda 90 derecede kernel uyarısı verdi ve kapandı :S

Önerebileceğiniz model var mı peki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyaz_mavi -- 14 Temmuz 2011; 0:00:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyaz_mavi

quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

Fiyat belirtememişsin.tavsiyem n8 olacak.belirttiğin özelliklerden en iyi telefon n8.fakat wifi ile modem olarak kullanma özelliği var mi emin değilim.n79'a bakabilirsin.n79'a hotspot. adlı programı kurarak wifi ni paylastirabilirsin.fm transmitterida mevcut.

Fiyatın hiç önemi yok. Fakat N79 çok eski bir model, N8 den de emin değilsin. Başka bir model var mı önerebileceğin?

n8 de olmaması gibi bi ihtimal yok. Zaten her telefonda(symbian) arkadaşın dediği gibi hotspot yüklemen gerek. Hotspot üretici firmasıda güncel bi firma olduğu için mutlaka n8 içinde çıkarmıştır

• http://www.joiku.com/products/joikuspot_light

Desteklenen modeller kısmında 1. olarak n8 var.Bildiğim neredeyse hiç bir android telefonda FM Transmitter yok
  •  Wifi ile internet paketimi yayın yapabileceğim fm transmitter özellikli bir telefon arıyorum...

Size uyan telefonlar bunlar. Ama hotspot özelliği hakkında sadece Nokia telefonlar hakkında konuşabilirim. Resimdeki tüm Nokialar hotspot destekliyor. Diğer markalar hakkında fikrim yok.
  • Cevap veren herkese teşekkür ederim. Başka öneri yoksa N8 olacak galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Wifi ile internet paketimi yayın yapabileceğim fm transmitter özellikli bir telefon arıyorum...

Size uyan telefonlar bunlar. Ama hotspot özelliği hakkında sadece Nokia telefonlar hakkında konuşabilirim. Resimdeki tüm Nokialar hotspot destekliyor. Diğer markalar hakkında fikrim yok.

Teşekkür ederim hocam bu çok iyi oldu.
  • n8'dede bir program aracılığıyla hotspot yapılabiliyordu sanırım. bahsettğin özellikler ve fazlası için en iyisi n8
  • Yıl olmuş 2011, fm transmitter isteyen adama android yazıyorsunuz hala, bravo.

N8 kullanıyorum, Joikuspot premium uygulaması (ücretsiz bulabilirsin) ile şifre koyarak hotspot özelliğini kullanabilirsin. Belli bir süre sonra cihaz biraz ısınır ama şarjın hemen bitmesi veya hata vermesi gibi bir durum söz konusu olmadı bende.
  • yakında "araba alacağım abi nasıl bi araba alayım?" diyenede ne alısan al ama androidli bi araba olsun diyecekler
  • N8 bu tarife uyar..
    başka bir seçenek düşünemiyorum..
  • N8 e karar verildi zaten arkadaşlar. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

yakında "araba alacağım abi nasıl bi araba alayım?" diyenede ne alısan al ama androidli bi araba olsun diyecekler

Zaten N8'i en iyi olduğu konuda bile önermiyorlar ki. :) Artık Nokia düşmanlığı hat safalara ulaşmış durumda. Adam kamera telefonu istemesine rağmen onda bile gidiyor Android'li bi telefon öneriyor. Ulan gerizekalı kamera istiyor adam ne kalkıp kamerası vasat olanı öneriyorsun di mi? :D Donanımı daha yüksek olunca daha iyi mi fotoğraf çekecek? Böyle insanlar da var işte. :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

quote:

yakında "araba alacağım abi nasıl bi araba alayım?" diyenede ne alısan al ama androidli bi araba olsun diyecekler

Zaten N8'i en iyi olduğu konuda bile önermiyorlar ki. :) Artık Nokia düşmanlığı hat safalara ulaşmış durumda. Adam kamera telefonu istemesine rağmen onda bile gidiyor Android'li bi telefon öneriyor. Ulan gerizekalı kamera istiyor adam ne kalkıp kamerası vasat olanı öneriyorsun di mi? :D Donanımı daha yüksek olunca daha iyi mi fotoğraf çekecek? Böyle insanlar da var işte. :D

evet. bende anlam veremiyorum bu tip vatandaşlara. hatta geçen gün bi arkadaş cep telefonu alma rehberi hazırlamış. bütçeye göre alınabilecke telefonlar diye. orada n8'de var. vatandaşın birisi, "orada n8'in ne işi var" deme küstahlığını bile göstermiş. milletin yarım yamalak işletim sistemli androidler nasıl gözünü bürümüşki aşırı bir n8 düşmanlığı var. şimdi bi kaç kişi çıkacak android şöyle böyle diyecek ama en çok övülen arc'nin hali ortada. alanların bir çoğu orhan gencebayın şarkının benzeri gibi "alan bin pişman" diye türkü söylemeye başladılar bile.

• Istediğiniz özelliklere uygun en iyi seçenek n8 olarak gözüküyor
  • N8 i hala bu kadar yüceltiyorsunuz ya...

ben n8 e 1200 TL lik kameralı telefon olarak bakıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

quote:

Bir de şu model var: "Kamera için alacaksan git 350 TL civarı bir dijital makine al, yanına da normal bir telefon" Kamerası için telefon alınmaz (aynştayn mode on)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.