Şimdi Ara

Wifi anteni-Tv anteni

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR MERHABA,HAYIRLI RAMAZANLAR.BİLDİĞİNİZ GİBİ Wİ-Fİ ADAPTÖR CİHAZLARI MEVCUT,BUNLARIN TEK YADA ÇİFT ANTENLERİ OLMAKTA,BU ANTENLER ODA İÇİ PASİF V YADA TAVŞAN DENİLEN TV ANTENLERLERİYLE AYNI TEKNİK ÖZELLİKLERE SAHİPMİDİR.DAHA AÇIK BİR ŞEKİLDE TAVŞAN DENİLEN PASİF TV ANTENİNDEN Wİ-Fİ ANTEN YAPMAK MÜMKÜNMÜDÜR,PERFORMANS FARKI OLUR MU.

SAYGILAR.........................................................................

• Aynı özelliklere sahip değildir, oda içi antenden wifi anteni yapılamaz.

Her ne kadar çubuklarından istifade edilebilse de, çalışma frekansları farklıdır.

Bence gerek te yok. 10 - 15 sene önce olsa, wifi antenleri yaygın değildi. Günümüzde çok çeşitli teknik özelliği bulunan wifi antenleri kullanılmaya başlandı.

En son teknolji wifi standardına sahip, wifi 6 'lı modem, router gibi cihazlar kullanılmaktadır.

• serkanguzel_ kullanıcısına yanıt

ÜSTADIM BİLGİN VE İLGİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

SAYGILAR.................................

üstadım,merhaba sence bu proje gerçekten verimli olarak çalışır mı.

saygılar.............................................

• quote:

Orijinalden alıntı: multisongohan

üstadım,merhaba sence bu proje gerçekten verimli olarak çalışır mı.

saygılar.............................................

Denemedim ama çalışmaz. Çünkü ortamdaki hotspot bağlantı noktalarındaki internet yayınlarından birini çekerken, yine parola sorulacaktır.

Bunun gibi çok sayıda video var, youtube'da... Bu video'ların amacı, milletin izlemesini sağlayıp para kazanmak içindir.

saygılar............

• üstadım merhaba,hayırlı ramazanlar,üstadım ben bu mesajını bir kaç kez daha okudum,kafama takıldı,

( Çünkü ortamdaki hotspot bağlantı noktalarındaki internet yayınlarından birini çekerken, yine parola sorulacaktır.)

ben bu kısımı tam anlayamadım bunu biraz açabilirmisin,yada benmi anlatamadım.bu projenin amacı wi-fi sinyali çok zayıf yada hiç çekmiyor bu proje wi-fi adaptör gibi sinyal alıyor.anlayamadım.

saygılar................................................

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

Denemedim ama çalışmaz. Çünkü ortamdaki hotspot bağlantı noktalarındaki internet yayınlarından birini çekerken, yine parola sorulacaktır.

Bunun gibi çok sayıda video var, youtube'da... Bu video'ların amacı, milletin izlemesini sağlayıp para kazanmak içindir.

Alıntıları Göster

üstadım merhaba,hayırlı ramazanlar,üstadım ben bu mesajını bir kaç kez daha okudum,kafama takıldı,

( Çünkü ortamdaki hotspot bağlantı noktalarındaki internet yayınlarından birini çekerken, yine parola sorulacaktır.)

ben bu kısımı tam anlayamadım bunu biraz açabilirmisin,yada benmi anlatamadım.bu projenin amacı wi-fi sinyali çok zayıf yada hiç çekmiyor bu proje wi-fi adaptör gibi sinyal alıyor.anlayamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: multisongohan

üstadım merhaba,hayırlı ramazanlar,üstadım ben bu mesajını bir kaç kez daha okudum,kafama takıldı,

Alıntıları Göster

Hangi anten olursa olsun, ortamda internet varsa, onu yakalayacaktır. Dolayısıyla bağlantı kuralı ne ise, yine aynı kural geçerli olacaktır.

Bağlantı protokolü sabit iken, yayın noktasından( mesela ; wi-fi ağından ) telefona ulaşan internet sinyalini güçlendirmek için bu anten kullanılmak isteniyorsa, deneyip görmek lazım gelir.

üstadım evet ,durum şimdi net anlaşılmıştır.

saygılar..........................

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.