Şimdi Ara

wifi agimda 11 cihaz bağlı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba yeni taşındığım binada yegene wifi şifremi verdim binada şuan wifime 11 cihaz bağlı bir şey de diyemiyorum bi internet için hızda baya düşük, hepside akraba internetime ben normal baglanayim ama o cihazlara hız sınırı koyayım böyle bir şey yapabilirmiyim modemde huvei hg630a

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Mac adreslerini blokla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celilsaygin -- 28 Ocak 2018; 23:19:29 >
  • celilsaygin kullanıcısına yanıt
    Blok ile neden uğraşayım hocam şifremi değiştiririm olur biter, yapmak istediğim o cihazlara hız sınırı koymak bu mümkün mü örneğin o cihazlara 1megabit hız koyayım

• Bu dediğin modemin yazılımı ile alakalı mesela bende asus dsl-n16 modem var misafir ağı oluşturup misafir ağına hız tanımlayabiliyorsun. Modemin arayüzüne girip bakabilirsin buna benzer bir ayarı var mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • QOS özelliği varsa arastirabilirsin.

Ya da mac bloklama yapıp sadece yeğenin girecek şekilde ayarsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I want to play a game

Blok ile neden uğraşayım hocam şifremi değiştiririm olur biter, yapmak istediğim o cihazlara hız sınırı koymak bu mümkün mü örneğin o cihazlara 1megabit hız koyayım

kesinlikle internet sifrenizi degistirin ve kimsenin kullanmasina musade etmeyin. cok yakin bir akrabamin basina gelen olay;

https://forum.donanimhaber.com/siber-suc-hakkinda--131011854

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrlion83 -- 29 Ocak 2018; 13:30:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.