Şimdi Ara

Wifi adaptörü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PC için vatandan antenli bu adaptörü aldım fakat ekran kartı 1x slotuna teğet geçtiği için kasaya parçayı vidaladığımız, parçayı sökmek zorunda kaldım hafif çapraz duruyor çalışıyor fakat ileride donanımsal olarak sorun çıkarırmı ? fotoğraflarda kasa çalışıyor son olarak göründüğü gibi karta temas ediyor ve fanının küçük bir kısmını örterek çok yakınında duruyor buda bir sorun oluşturur mu? iyi haftalar

Donanımlar

Ana kart Asus m5a97 evo r 2.0
    Ekran kartı Sapphire 7970
    Wifi aparatı Asus PCE-N10
     Wifi adaptörü Wifi adaptörü Wifi adaptörü Wifi adaptörü

• bu kartı sidtede diğer slotlarda da kullanılabiliyor yazıyor galiba ama emin değilim asus un sitesinde yazıyor ürün için
  • neyi yamulttuğunu anlamadım ama kart ağırsa giriş kısmı kırılabilir bayağı yamuk çünkü
  • diğer slotlardada dene istersen, ortadaki boşluk diğer slotlardaki boşluğa gelecek şekilde takıp deneyebilirsin.
  • Wifi anteninin bağlı olduğu çip yamuk olarak duruyor ekran kartı çok büyük olduğu için yoksa anten çipi 10 gr geçmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ana kartı bozmayalım çipi diğer slotlarda deneyecez derken bide diğer slotlara takılabiliyorsa 16x e takılabilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omerakif

Ana kartı bozmayalım çipi diğer slotlarda deneyecez derken bide diğer slotlara takılabiliyorsa 16x e takılabilirmi

evet takılabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.