Şimdi Ara

Wi-Fi Kopma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 48 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheRad67 (1 mesaj) Thracian Spartacus (1 mesaj) sacredbrown (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    211 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba arkadaşlar, bugün öğlen saat 12 civarında fiber internet bağlandı. Ethernet'te sorun yok 45Mbit civarını görüyorum ama Wi-Fi sürekli kopuyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum, biri "kasadan uzak tutun, modemin sağında solunda ayna vs. var mı?" diye sordu diğeri de "güncelleme yapıyorum" falan dedi. ikisi de işe yaramadı; neredeyse 5 saattir bağlı ve hala kablosuz internet kullanamıyorum sebebi ne olabilir?

edit: Arkadaşlar benim bağlattığım gün çalışan bana ertesi gün öğlenene kadar beklememi, ama zaten geleceklerini söylemişti. Ertesi gün tam öğlen 11-12 gibi sorunum düzeldi ve forumlarda, sözlüklerde söylendiği gibi wi-fi kullanımında hız kaybı yok yine saniyede 3-4 mb download görüyorum. Hatta speedtestte ilk an 100 megabite vurdu. Özetle eğer sorununuz halen devam ediyorsa kurulumu yapan ekibi arayın, onlar da bu yaygın sorunun zaten farkında, yardımcı olacaklardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thracian Spartacus -- 2 Ocak 2015; 16:19:58 >

|
    |
    Bahsedilenler: sacredbrown, TheRad67

• Yarbay
    6234 Mesaj
    Bende de böyle sorun var bağlanıyorum bir süre sonra düşüyor internet. Bağlı gözüküyor ama internete girmiyor

Modemin arayüzünden şifre ve modemin adını değiştirip tekrar wifi den girin bakalım giriyor mu ?
    |
    |
  • Çavuş
    94 Mesaj
    Arkadaslar merhaba,
    Bende superonline'in beyaz huawei routerlarindan var antensiz, model adindan emin degilim. İstanbul Atakoyde oturuyorum ve bugun bu sorun bende de bas gosterdi. Yaklasik 3-4 dakikada bir routera wifi ile bagli tum cihazlarin (notebook, iphone vs.) baglantisi kesiliyor, ethernet kablosu ile denemedim henuz. Bu konuyu gorunce genel bir sorun mu diye dusundum acikcasi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
valorant points
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.