Şimdi Ara

Whywouldn't yeni tyt-ayt forumu açacak olması

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternet sitesi kurup yeni forum açacakmış ne düşünüyorsunuz?

Forumuna isim önerelim ben başlıyorum

-fosforum  (kitlesi çok beğenecek)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medness -- 21 Şubat 2021; 12:32:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• lordemircan sınavın eylülde olduğuna erteleneceğine ikna edip milletin çalışmasını engeller  

ankaratıplı maaş ve yazılım konularıyla ilgili bulduğu verileri paylaşır, en iyi bölümün tıp olduğuna herkesi ikna eder 

Veee karamba007, dünyanın en kötümser insanı olarak 289 kişilik dershanesinde 953 kişinin 125 tyt ve 120 ayt yaptığını söyler ve de selçuk makine i.ö. sıralamasını ilk 5 bine taşır 

• dhnin trolleri orada konu acacak olurlarsa baya bi rakip elenir diye dusunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancakar123 -- 21 Şubat 2021; 13:52:2 >
  • whywouldnt da balon hayal satıp duruyo a*

• quote:

Orijinalden alıntı: osmancakar123

dhnin trolleri orada konu acacak olurlarsa baya bi rakip elenir diye dusunuyorum

Sadece karamba gitse bütün fosforcuları eler en büyük silahımız.twittera da kendinigeliştirentasrali ve lordemircanı felan saldık mı bu iş tamam yığılma felan hikaye olur

• ankaratıplı, karamba007 lordemircan gibi adamları oraya salalım orayı fethetsinler.

düşünsene abi mit ajanı gibi ansızın bir gece giriyorlar orayı indirip geri geliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: pichbomber

ankaratıplı, karamba007 lordemircan gibi adamları oraya salalım orayı fethetsinler.

düşünsene abi mit ajanı gibi ansızın bir gece giriyorlar orayı indirip geri geliyorlar.

Hocam ankaratıplı bence iyi birisi özellikle bu maaş konuları felan daha da motive eder oradakileri.ankaratıplının paylaşımları çok linç yese de fena değil.Karamba007 yi tek geçerim oraya bir girsin işlem tamam mesaj yazma tarzı felan mükemmel bir konu açsa rahat 100 fosforcuyu ağlatır

• lordemircan sınavın eylülde olduğuna erteleneceğine ikna edip milletin çalışmasını engeller  

ankaratıplı maaş ve yazılım konularıyla ilgili bulduğu verileri paylaşır, en iyi bölümün tıp olduğuna herkesi ikna eder 

Veee karamba007, dünyanın en kötümser insanı olarak 289 kişilik dershanesinde 953 kişinin 125 tyt ve 120 ayt yaptığını söyler ve de selçuk makine i.ö. sıralamasını ilk 5 bine taşır 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medness -- 21 Şubat 2021; 13:58:28 >
  • a*k forumu nuhun gemisi gibi (yalnız tyt ayt kısmı) her kesimden eleman var burda onu anlamış oldum ama en sevdiklerim troooller

• tyt 117 ayt 79 net sözel 40k istiyorum başlıklarının açıldığını görür gibiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AB5792671 -- 21 Şubat 2021; 18:7:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.