Şimdi Ara

White-dragon-labs.com Güvenilir mi ?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
12
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Tüm Forumlar >> Erkek Kişisel Bakım >> Kişisel Bakımla İlgili Diğer Konular >> White-dragon-labs.com Güvenilir mi ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    139 Mesaj
    Yaza fit girmek için spor salonuna yazıldım. Vücut gelişiminde takviye önemliymiş. Bunun için [B]Cardarine[/B] tavsiye ettiler. Bende birkaç yere sordum. Sadece internette bulabildim. https://white-dragon-labs.com dışında uygun fiyata satılan başka adres yok. Ürünün kısa sürede gelmesi benim için çok önemli. Bir an önce kullanmaya başlamak istiyorum. Bu site güvenilir mi? Şimdi sipariş versem bir hafta içinde gelir mi?

|
    |

• Teğmen
    235 Mesaj
    hocam bu ürün ne tam olarak b bilmiyorum takviye dediğiniz için yazıyorum hardline markasını zma sı var kas ve eklem ağrısı önlemek için. Birde bende 2 sene kullandım solgar vm75 var solgar vm2000 var. benim taavsiyem vm75 tir her türlü vitatmin mineral var içinde 2 tane vm2000 ne denk hem eczanelerden alırsınız hemde güvenilir marka. Kendimce tavsiyede bulunmaya çalıştım umarım işinize yarar. İyi forumlar
    Öncelikle Selamun Aleyküm hocam. Cardarine, takviye konusunda tercih edilen tozlardan biri. Ancak düzenli ve ölçülü kullanmaya özen göstermelisin. Ayrıca white-dragon-labs.com sporcuların tercih ettikleri sitelerden biridir. Bunun nedeni, fiyatların uygun ve güvenilir olması. Sipariş verdikten sonra bir gün içerisinde ürün kargoya veriliyor. Yaklaşık bir hafta içerisinde de adresine ulaşıyor. Arkadaşım ve ben sipariş etmiştik oradan biliyorum.
    Merhaba ben 3 hafta önce white-dragon-labs.com aldım adı. white dragon bu markayı ben canada,dan satın aldım sanırım türkiyeyede gelmiş daha öncede sarms kullandım ben boyle etkili bir ürün görmedim grcekten paranızı çöpe atmayın kas gelişimi ve yag yakımı için müthiş bir ürün👌

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Er
    8 Mesaj

White-dragon-labs.com ile ilgili birşey fark ettim üzerinde güvenlik şifresi var arkadaslar orjinal sitesine girip ürünü check edeblirisiniz ürün türkiyede mevcut ürünler özellikle corana virüs karsı oldukca güclü bagısıklık sistemini geliştirme özelligi war ostarine andarine stenabolic bunlar bagısıklı güclendiryor kilo almanızı engelliyor ve katabolic yqni kas kaybını engelliyor

|
    |
    enesk0011 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    8 Mesaj

|
    |

|
    |

• Er
    8 Mesaj

Merhabalar ben 3 hafta önce white-dragon-labs.com diye bir ürün satın aldım, sarms diye geciyor. Spor salonunda bir hocadan steroid alıcaktım .başka bi hoca alma karacigerine zarar verir dedi onun yerine steroid kadar etkili ama toxide etkisi olmayan sarms al daha iyi dedi bende aldım cardarine aldım ve 3 haftada 6 kg yagdan verdim ve kastan 1 kg aldım ve gucumde arttı şimdi baska ürününü almak istiyorum acaba burda kullanan varmı? Varsa bilgi verin lütfen

|
    |
    enesk0011 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Er
    8 Mesaj
    Gitti gidiyorda var ben ıbutamoreni 650 tl aldım orjinal sitesinde 100 usd sanırım. bir bakın white-dragon-labs.com

|
    |

hardline başka bişey bu baska bişey. hardline gıda takviyesi bu sarms .iskelet ve kas sistemine baglanarak calısır ve kaslarınızın gücünüzün hızla degiştigini anında hissedersniz ürün canada malı ben cok arastırdım şimdi türkiyedede satılıyor gitti gidiyordan satın alablirsiniz
    |
    |
    lSunTzu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

En başta dediğim gibi ürünü bilmiyorum. Testesteron gibi bir şey mi? Tam olarak ne yapıyor. Sporcu supplementimi sopingi mi tam olarak nedir?

|
    |
    Lunamina kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
192.168.1.1
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.