Şimdi Ara

White Cluster Günlük Rock&Metal Müzik Paylaşım Konusu (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
682
Cevap
8
Favori
11.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 1979 yılında sevgili can dostum @Steven Wilson ile bu şarkıyı kaydettik. Vokaller ve gitarlarda ben varım, Steven Wilson ise hem davul hem bassları kaydetti hem de uzaylı vokallerini yaptı.

Eski günleri çok özlüyorum gerçekten.
  • Eski günler demişken noel zamanları bana o kar yağışıyla beraber çok nostaljik gelmiştir hep, bu şarkıyı da o nostaljik hislerimin depreştiği zaman yazmıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dark Tranquillity'i çok severim ama enteresan şekilde çok da dinlemem. Konuda da sadece bir kez paylaşmışım.

• İyi pazarlar. Yeni keşfettim, güzel bir prog metal şarkısı.
  • Komunist değiliz çok şükür o yüzden parçayı dinlemeyeceğim.

• Yorumlarınızı merak ediyorum. 2001 yılında ülkemizden çıkmış bu şarkı.
  • Türk grubu olduğuna inandıramazsın
  • En az 3 senedir beslediğimiz ve bugün 'biz artık Türk olduk sayenizde, s*riyeli mitingine falan gitmeyiz' diyen Omar, Souleyman ve Habib kadar Türkler.
  • Hiç Türk grubuna benzemiyorlar. En son Black Paradise'ı duyunca böyle şaşırmıştım hayret-i mucip.

• 13 yıl aradan sonra yeni Tool şarkısı

• Slipknot'ın yeni albümü 8/10 olmuş.

Şu şarkı ise kusursuz. Günümüzde bu kadar kusursuz ekstrem metal işleri görmek sevindiriyor.

• Slipknot'tan yine boş olmayan dopdolu bir albüm.

• Opeth'ten şahane bir şarkı daha. Geçen albümdeki hayal kırıklığını unuttacaklar belli oldu.

• Konuda bugüne kadar paylaşmamış olmam çok ilginç...
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Cluster

Opeth'ten şahane bir şarkı daha. Geçen albümdeki hayal kırıklığını unuttacaklar belli oldu.
    Geçen albüm iyiydi, bu şarkı ne? Toki hayalin albüme olan bakışını değiştiriyor maalesef.

• Kral bu şarkıyı beğenmemek için bobafett falan olmak lazım. Son yıllarda yaptıkları en iyi 3 şarkıdan birisi bile olabilir bu.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.