Şimdi Ara

Wheelstand Pro İncelemesi - Resimli (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
3
Favori
10.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar, dün elime ulaştır. GT5'den önce geldi:) 15'inde sipariş, 17'sinde karkoya verdiler. 24'ünde ptt işyerime kadar getirdi. dün akşam denedim gerçekten çok rahat. daha önce eziyet çekiyormuşum. Bu arada sallantı ya da düz durmama gibi bir problemi yok. Biraz var gibiydim. Eğikli yönü terrs yönde düzeltme kuvveti verince zemine tam olarak oturdu...
  • direksiyon standına 200 tl vermeyi akıl karı bulmuyorum,zengin bebesi işi biraz.
  • evet haklısın. Biz de kendi aramızda tavsiyelerde bulunuyoruz işte :)
  • Merhaba,

Oncelikle detayli inceleme ve resimler icin cok tesekkurler elinize saglik.

Metal isleriyle ugrasan bir yakinimla kendim yapmak istiyorum olculer konusunda yardimci olabilecek bir arkadas varmidir ?

selamlar,
  • Gümrüğe takılmıyor mu?
  • mesajım bulunsun bu arada hayırlı olsun
  • İnceleme için teşekkürler. Bende siparişi verdim haftaya yolluyorlar ürünü inşallah erkenden gelir, oyunu yarıladık joystick ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LifeisJustaGame -- 3 Aralık 2010; 10:19:55 >
  • direksiyonu ortadan geçen boru tutuyor ya, o zaman gaza sağla frene solla mı basıyorsunuz nasıl ayarlıyorsunuz ki? (boru ile pedallar arasındaki mesafe çok kısa diye sordum) ya da uzuyorsa boru bacağınızı rahatsız etmiyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spyofthegod

İnceleme için teşekkürler. Bende siparişi verdim haftaya yolluyorlar ürünü inşallah erkenden gelir, oyunu yarıladık joystick ile.

sizin sipariş ne durumda? ne zaman sipariş vermiştiniz?
    ben siparişi geçen çarşamba yani 1 aralık ta vermiştim. mail atmıştım. gelen mailde "önümüzdeki hafta yollayabiliriz, isterseniz siparişinizi iptal edebiliriz. şeklinde cevap vardı. ayrıca mailde paypaldan ödeme kabul edildi diye mesaj alınca seti kargoya vereceklerini belirtmişler; zaten paypaldan ödeme tahsil edilmemiş görünüyor şuan. bakalım hele bir gelsin de...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eckid -- 6 Aralık 2010; 19:31:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eckid

quote:

İnceleme için teşekkürler. Bende siparişi verdim haftaya yolluyorlar ürünü inşallah erkenden gelir, oyunu yarıladık joystick ile.

ben siparişi geçen çarşamba yani 1 aralık ta vermiştim. mail atmıştım. gelen mailde "önümüzdeki hafta yollayabiliriz, isterseniz siparişinizi iptal edebiliriz. şeklinde cevap vardı. ayrıca mailde paypaldan ödeme kabul edildi diye mesaj alınca seti kargoya vereceklerini belirtmişler; zaten paypaldan ödeme tahsil edilmemiş görünüyor şuan. bakalım hele bir gelsin de...

gt5 cıkınca siparisler cogalmıstır.hemen gonderememelerinin sebebi bu olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: NiKIL
    gt5 cıkınca siparisler cogalmıstır.hemen gonderememelerinin sebebi bu olabilir.

evet çok doğru bir tespit. zaten bunu da aslında maile "We are having a delay due to GT5 arrival" şeklinde yazmışlar. bakalım hele bir gelsinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: eckid

quote:

Benim siparişide bu hafta yolluyorlar bugün yarın kargo takip numarasını yollayacaklarını söylediler. İnşallah erkenden direk adrese gelir birde gidip posta gümrügünden taşımak var şimdi.

• Çok faydalı bir inceleme olmuş. Teşekkürler.

Verdim ben de siparişi şimdi...

GT5 daha almadım gerçi, Daha Dirt 1-2, Shift, Grid, Hot Pursuit 2010... bunlardan sıkılmış bile değilim :)
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TBB -- 10 Aralık 2010; 11:32:41 >
  • Ya bu arada sipariş veren arkadaşlar bilgi verebilir mi? PayPal sistemine aktarıp ücreti ödedikten sonra herhangi bir konfirmasyon maili falan gelmedi.

Dün sabah vermiştim siparişi, bugün de mail attım. Henüz yanıt yok.

Sipariş kargoya verilince mi mail atıyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SayItAgain

Ya bu arada sipariş veren arkadaşlar bilgi verebilir mi? PayPal sistemine aktarıp ücreti ödedikten sonra herhangi bir konfirmasyon maili falan gelmedi.

Dün sabah vermiştim siparişi, bugün de mail attım. Henüz yanıt yok.

Sipariş kargoya verilince mi mail atıyorlar?

ben 6 aralık ptesi günü sipariş verdim. ertesi gün 7 aralıkta wheelstand dan mail geldi.
    siparişi 2 hafta içinde yollayacağız diyorlar. çok uzun bir süre ama yapacak bişey yok. GT5 in çıkması sebebiyle yaşanan bir gecikme var zaten sitede de yazıyor, gelen mailde de belirtmişler.
    paypal da ödeme tahsil edilmedi gözüküyor. sitede bunu da belirtmişler, ödeme tahsil edildiği an kargo da çıkmış oluyor.
    sonuç olarak beklemekten başka çare yok..

• ben 29 kasim da siparisi seninki gibi verdim,2 gun once odeme alindigina dair paypal dan mail geldi.bu arada 30 kasim da wheelpro ya teslimat adresi ve siparis icin mail attim,sanirim 1 ya da 2 gun sonra yanit geldi.sebastian adinda biri maillerle ilgileniyor.bana 1 hafta gecikmeli gonderecegini yazmisti,halen gonderilmedi.ama yogunluktan oldugunu biliyorum.

meraklanmana gerek yok.
  • Yanıtlar için teşekkür ederim.

Aciliyeti olduğundan değil ama bu sitede üyelik olmadığı için sipariş durumunu görebileceğimiz herhangi bir yer yok. Bir de genelde sipariş verince hemen mail gelir "işleme alındı" diye. O yüzden sormuştum. Bekleyelim bakalım.

Bu arkadaşlar amatör ruhla çalışıyor anladığım kadarıyla :) Siteyi de inceledim "beğenmezseniz sorgusuz sualsiz yollayın, parayı geri öderiz" diyorlar. O da güzel...
  • evet.... sizlerden var mı bir gelişme? ben 1 aralıkta sipariş vermiştim, daha ödeme alınmadı paypaldan... bekliyorum bakalım...
  • Bana gelen yanıtta "3 hafta sonra gönderebileceklerini" belirtmişler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.