Şimdi Ara

Wheelstand Pro İncelemesi - Resimli (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
3
Favori
10.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Taşkın hayırlı olsun güle güle kullan.Çok güzel bir inceleme olmuş.
    Direksiyon ve pedalları ters yerleştirsen daha kullanışlı olmazmı aceba?yoksa bu şekildemi olması gerekiyor?
  • Çok güzel inceleme olmuş teşekkür ederiz
  • Sağolun beyler, iyi kötü bir inceleme yapmaya çalıştım işte, çünkü ben almadan önce çok istemiştim böyle bir inceleme olsun diye ama yoktu. Faydalı oldu umarım,

Erol; hunili resmi ben sana özelden yollarım abi,

Burak, normalde böyle durması gerekiyor. Ters denemedim hiç. Ters koymak için uç tarafının biraz yüksek olması gerekli sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtaskinlar

Alooooooo , tünele giriyorum tüneleeeeeee
  • quote:

Orijinalden alıntı: _2FAST4U_

quote:

Alooooooo , tünele giriyorum tüneleeeeeee
    Huni diyorum abi hünü, abüü büüü

• Hayırlı olsun demişmiydim
  • canlı kanlı gördüm standı, valla çok pratik, gt5 e yakın düşünüyorum bende
  • Ersin seri üretimde ölçü lazım olursa haber et
  • yeni oyunlar buldum arakadaşlar çok zevkli tavsi bendendir

Wheelstand Pro İncelemesi - Resimli
  • Grid için direksiyon ve standa gerek yok bence hocam, kol ile oynamak çok daha keyifli diye düşünüyorum
  • quote:

Grid için direksiyon ve standa gerek yok bence hocam, kol ile oynamak çok daha keyifli diye düşünüyorum

Aldın whellstandı hakkını ver hacı işte grid oyna ,ferrari challange oyna ne bilim yap bişey işte . stand eskimesin diye jelatine sarmışsın sandıkta duruyo, napıcan çeyizinemi saklıyosun standı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _2FAST4U_ -- 2 Kasım 2010; 23:44:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _2FAST4U_

quote:

Grid için direksiyon ve standa gerek yok bence hocam, kol ile oynamak çok daha keyifli diye düşünüyorum

Aldın whellstandı hakkını ver hacı işte grid oyna ,ferrari challange oyna ne bilim yap bişey işte . stand eskimesin diye jelatine sarmışsın sandıkta duruyo, napıcan çeyizinemi saklıyosun standı

Hacım GT5'in çıkması torunumu bulacağı için torunuma saklıyorum standı

• inceleme harika. bu ürüne gt 5 yakışır en çok
  • Yakışı hocam ama ah bir de çıksaydı

Geçen ilkbaharda GT5 çıkıyor diye GTP'yi sattım oyun çıkmadı, şimdi de oyun çıkıyor diye stand aldık yine çıkmadı. Alıyoruz çıkmıyor satıyoruz çıkmıyor, bakalım ne zaman çıkacak merakla bekliyorum
  • Hayırlı olsun !
    Bende bundan satın almayı düşünüyorum tabi incelemenden sonra türkiyede olmaması üzücü

Ellerine sağlık kardeşim... inceleme harika olmuşşş

ihtiyaçlarımı karşılayacak güzel bir ürün .....
  • Kardeş güzel bir inceleme olmuş. eline sağlık. yanlız buna G25 takmak istersen ayrca vites aparatı varmıdır bunun?
  • şimdi gördüm,

güzel inceleme eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: @NTARES

Kardeş güzel bir inceleme olmuş. eline sağlık. yanlız buna G25 takmak istersen ayrca vites aparatı varmıdır bunun?

BU benim aldığım driving force pro/gt uyumlu modeli. G25 ile kullanmak için bunun g25 modelinden almak gerekiyor,

G25 için olanın boyutları da bundan büyükmüş sanırım.
  • Ben de sipariş verdim. Bakalım kaç günde gelecek. Bayram tatili ekstra gün ekletmez değil. Sınırdan girene kadar tatil biter :) Bakalım GT5'mi önce gelecek stand mı?
  • Portatif olması ve rahat bir ev koltuğunda oturma adına harika...Ama alacak arkadaşların dikkatine halı değilde sert bir zemin üstüne koyacaksanız 4 adet kauçuk ayak yere tam basmıyor ve rahatsızlık verci bir sallantıya neden oluyor (en azından benimki öyle) ve herhangi bir ayarı yok sanırım bunu kastırarak esnetmek zorunda kalacağım. İkincisi ise stantı G27 ile birlikte kullanacaklar varsa direksiyon üstündeyken stant tam olarak kapanıp toplanmıyor bilginize.Tam olarak kapatmaya çalışırsanız stantın borusu frenin üstüne geliyor.( G27de ortada fren olduğu için)
    Saygılar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.