Şimdi Ara

Whatsapp ve Üçüncü Parti Yazılımlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
2
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Arkada ZHU - Faded çalıyor, beni benden alıyor :D

• İyi inceleme olmuş emeginize sağlık

• çok beğendim bu incelemeyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • IOS'da yok mu bu 3rd parti programlar ? Note4'e yükleyeceğim mecburen.

Güzel video olmuş. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: BIOHAZARD

IOS'da yok mu bu 3rd parti programlar ? Note4'e yükleyeceğim mecburen.

Merhaba

Öncelikle size ve diğer arkadaşlara beğenileri için teşekkür ederim. İlgili yazılımlar malesef IOS'da yok. IOS yapısı itibari ile üçüncü parti etkileşimlerine izin vermiyor. Ancak yedekleme kısmını zaten icloud yapıyor, tabi eğer aktifse. Onun dışında temel ayarları yapabiliyorsunuz ancak diğer programlarla çalışması mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkans

quote:

Orijinalden alıntı: BIOHAZARD

IOS'da yok mu bu 3rd parti programlar ? Note4'e yükleyeceğim mecburen.

Merhaba

Öncelikle size ve diğer arkadaşlara beğenileri için teşekkür ederim. İlgili yazılımlar malesef IOS'da yok. IOS yapısı itibari ile üçüncü parti etkileşimlerine izin vermiyor. Ancak yedekleme kısmını zaten icloud yapıyor, tabi eğer aktifse. Onun dışında temel ayarları yapabiliyorsunuz ancak diğer programlarla çalışması mümkün değil.

Telefon JB'li gerçi ama hazır markette program olsa daha iyi olurdu android'deki gibi. Araştırmadımda eklenti ile olup olmadığını konu başka yere kaymasın neyse tekrardan teşekkürler.

• aynı anda 2 whatsapp nasil çalıştırırız acaba

• ios u bırakıp androide geçecem.ozgurluk bu olsa gerek.

• Mesaj atip aliyoruz haddinden fazla abartiliyor kanaatimce..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Donanımhaber bünyesindeki en düzgün diksiyona ve ses tonuna sahip editör, isim vermiyeyim ama diğer arkadaşların videolarını izlerken flaş tv de gerçek kesit izliyor gibi oluyorum.

videoların resmi seslendirme editörü sen olmalısın kesinlikle :) diğerlerine dublaj yapsan da olur
  • Resimleri o şekilde çok uğraşarak nokta koyarak gizlemeye hiç gerek yok. Klasörün içine .nomedia dosyasını atarsanız yada oluşturursanız medyalar galeri müzik çalara gelmez ama buda uğraştıran birşeydir. QuickPic programını play storedan indirin çok hızlı reklamsız galeri uygulamasıdır. İster resim albümünü sec gizle dersiniz nomedia dosyası atar yada gizli olanları göster dersiniz getirir ayrıca şifrede koyabilirsiniz. Bunun dışında klasörleri hariç tutma gibi birçok özelliğe de sahiptir. Tavsiye ederim ;))

• whatsapp telefon hatlarını oldukça zarara uğrattı ve zarar ettirmeye devam ediyor. bizler kardeyiz. yeterince sömürdüler bizi.

• Arkadaşlar şu arka plandaki müziği bilen yokmu ????

• Abi iphone standını nerden aldın? onun gibi sağlam bişi bulamadım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.