Şimdi Ara

Whatsapp ve SMS'leri PC'den kontrol edin 'Pushbullet inceleme'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
9
Favori
3.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iOS ve Android cihazlarınızdaki aramalar, iletiler ve benzeri bütün içeriği PC'nizden kontrol etmek ister misiniz? Pushbullet, tüm bu ihtiyaçlarınıza ücretsiz çözüm sunuyor. Programı nasıl kuracağınızı ve kullanacağınızı anlattık.

• İzleyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakalım nasıl....

• Yerimizi alalım. Umarım kullanışlıdır.
  • Abicim adeta otomatik ses motorları gibi konuşmuşsun. Sesini yüzünle beraber görmüş olmasam metni Google Translateden okuttun zannedicem :D

• çok güzelmiş kurdum deneyeceğim
    çok işe yarar bu uygulama
  • Sürekli pc başında iş yapan kişiler için süper bi program.

• Whatsapp dedi heyecanlandım ki root dedi.

Ardından efkarlandım açtım bir parça:(http://youtu.be/xU6fbWlV3Fg

• bana çok güvensiz geldi

• Alt seviye cihazımı kastırmayacaksa kullanımı keyifli olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke telefon haberlerinden biraz fırsat bulsanız da böyle kullanışlı uygulamaları daha sık tanıtsanız. Telefonu ilk aldığımdan beri kullandığım ve çok memnun olduğum bir uygulama. Herkese tavsiye ederim.
  • uygulama iyi de ne zaman ki telefonun ekranında gizlenen içeriklerin pcden okundugunu öğrendim anında sildim. 5dk pc başında olmasan gelen bildirimleri pc ekranına bakan herkes okuyabilecek. geliştiriciye de mesaj attım düzelticem dedi ama yeni sürümü deneme fırsatım olmadı. var mı su anda kullanan?
  • Mac ve iPhone sağolsun hiç bir ek program kullanmadan Smsleri aramaları bilgisayarım üzerinden görüntüleyip cevaplayabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Mac ve iPhone sağolsun hiç bir ek program kullanmadan Smsleri aramaları bilgisayarım üzerinden görüntüleyip cevaplayabiliyorum.

Merhaba

Apple'ın entegre özelliği dediğiniz gibi gerçekten çok başarılı çalışıyor. Ancak pushbullet android cihazlarınız için bildirimlerin tamamını bilgisayarınıza yansıtıyor ve Mac üzerindende chrome vasıtasıyla kullanılabiliyor. IOS ortamında her ne kadar şu an için bildirim yansıtma desteklenmesede, appstore'daki uygulama sayfasında bu desteğinde yakında geleceği vurgulanmış.

Saygılarımla
  • e biz bu işi zaten airdroid üzerinden 2 yıldır yapıyoruz. aynı ağ üzerinden olsun 3g üzerinden olsun sms alma verme, dosya gönderme alma,, apk yükleme, ağ üzerinden tel üzerindeki medya dosyalarına ulaşma görüntüleme işlemlerini yapabiliyoruz. 1-2 artı özellik için pc ye yazılım yükleme falan derdine girmem açıkçası. hemde root suz bir şekilde kamerasına dahi ulaşıp ip kamera niyetine kullanabilirken çokta yenilikçi bir uygulama değil.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sand.airdroid&hl=tr

• quote:

Orijinalden alıntı: colaker

uygulama iyi de ne zaman ki telefonun ekranında gizlenen içeriklerin pcden okundugunu öğrendim anında sildim. 5dk pc başında olmasan gelen bildirimleri pc ekranına bakan herkes okuyabilecek. geliştiriciye de mesaj attım düzelticem dedi ama yeni sürümü deneme fırsatım olmadı. var mı su anda kullanan?

Merhaba

Pushbulet ayarlar bölümünde "Yalnızca bildirim başlıklarını göster" şeklinde bir seçenek var. Bu seçenekle bildirimlerin içeriklerini gizleyebilirsiniz.

Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkans -- 13 Ocak 2015; 19:07:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodyman700

e biz bu işi zaten airdroid üzerinden 2 yıldır yapıyoruz. aynı ağ üzerinden olsun 3g üzerinden olsun sms alma verme, dosya gönderme alma,, apk yükleme, ağ üzerinden tel üzerindeki medya dosyalarına ulaşma görüntüleme işlemlerini yapabiliyoruz. 1-2 artı özellik için pc ye yazılım yükleme falan derdine girmem açıkçası. hemde root suz bir şekilde kamerasına dahi ulaşıp ip kamera niyetine kullanabilirken çokta yenilikçi bir uygulama değil.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sand.airdroid&hl=tr

Merhaba

Airdroid alternatif bir uygulamadır. Pushbullet daha çok bildirimler üzerine yoğunlaşır ve chrome uzantısı ile kullanımı daha basittir. Airdroid'de ise işleyiş biraz daha farklıdır. Kullanıma göre değişir. Netteki yorumlarda airdroid'in bazı yavaşlıklarından bahsediliyor. Dileyen kullanıcılar yinede yeni sürümünü deneyebilirler.

Saygılarımla
  • macbook+iphone sağolsun. ne gerek var böyle işlere.

• sadece pc-telefon arasında link alışverişi için bile kullanılır fakat bildirimleri pc için açtığımda sanki pil kullanımı artıyormuş gibi hissettim

bildirimleri kapattığımda pil istatistiklerine girmezken açtığımda giriyor oyuzden dürtüyor beni
  • Telefonsuz veya sanal makinesiz(emulator) windows yada web whatsapp client hazırlasınlar o zaman iş görür.
    Benim zaten amacım telefonu internete bağlı tutmamak. Hem bataryaya zarar hem de sürekli aktif durumda olan zararlı radyo dalgaları... Pc sürekli açık olmasına rağmen messenger için ayrıca telefonu kullanma zorunluluğu, ve internete bağlı tutma gereksinimi çok saçma geliyor.
    Msn mesenger'ın moda olduğu zamanları özlemiyor değilim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.