Şimdi Ara

WhatsApp'ta reklam dönemi başlıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
2.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • garip bir şekilde telegramı savunanlar olmuş ama aslında durum şu bunlar kar gütmeye çalışan dev şirketler fırsatını buldukları an yeni reklam modelleri üretecekler ki telegram whatsappın yerinde olsa oda aynı şeyi yapacaktı ki eğer bir şeyler ters gider whatsapp düşüşe geçer telegram en çok kullanılan olursa oda bir şekilde bozacaktır bu iş hep böyledir

• Şu whatsapp a hikaye atanları hiç anlamadım zaten
    Whatsapp, türevi programlar arasında en az özellik sunanı. Mesela platform değişikliklerinde eski mesajlarını bile geri alamıyorsun hepsi siliniyor
    Umarım başarılı türevleri çoğalır

• dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Bence de ama bu sefer telegram havalara girecek aynılarını yapmaya başlayacak...

• Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Başka alternatif çıkar hocam. Ben whatsappa şu yüzden kızıyorum verileri telefonda tutuyor güya ama adım gibi eminim facebook sunucuda da tutuyordur bu verileri bizi uğraştırıp duruyorlar yap Telegram gibi olsun hafiza temizliğiyle uğraşmayalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WhatsApp ta tükürdüğünü yalayanlardan.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Başka alternatif çıkar hocam. Ben whatsappa şu yüzden kızıyorum verileri telefonda tutuyor güya ama adım gibi eminim facebook sunucuda da tutuyordur bu verileri bizi uğraştırıp duruyorlar yap Telegram gibi olsun hafiza temizliğiyle uğraşmayalım.
    Yeni telefon alınca yapacağım ilk iş Telegram kurmak olacak zaten :) WhatApp zaten iş icabı yüklü yoksa kullandığımdan da değil hani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Yeni telefon alınca yapacağım ilk iş Telegram kurmak olacak zaten :) WhatApp zaten iş icabı yüklü yoksa kullandığımdan da değil hani...

Alıntıları Göster
    Bir süredir telegram x kullanıyorum ailem arasında başka kullanan olmadığı için tabi.

O kadar memnunum ki acaba Türkçe değil diye mi kullanılmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Bir süredir telegram x kullanıyorum ailem arasında başka kullanan olmadığı için tabi.

O kadar memnunum ki acaba Türkçe değil diye mi kullanılmıyor

Alıntıları Göster
    Nasıl Türkçe değil?

x sürümünü kullanmadım ama ondan önceki sürümünü kullandım. İlk kurulumda evet İngilizce ama Türkçe dosyasını 3-4 tıkla uygulamaya gömüyorsun ve tamamen Türkçe oluyor

• Msn Mesenger'da 7.0 ve 7.5 sürümleriyle efsaneydi sonra Live Messenger diye birşey icat ettiler canlı haberler çıkartmalar hava durumları ve tabiki REKLAMLAR BOLCA sonra ne oldu? ÇÖKÜŞ. Kendi bilir biri gider öteki gelir. Herkes becerebildiği kadar başırılı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpion28 -- 3 Kasım 2018; 12:21:32 >
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Onunla herkes uğraşmaz ki hocam. Resmi olarak uygulamanın Türkçe desteği ne yazık ki yok hâlâ.

• Hep düşünmüşümdür, yüz milyonların ekmek su gibi kullandığı bu uygulama tamamen ücretsiz... En ufak bir reklam vs yok.
    Vazgeçilmez bir şey gibi oldu. Bu alışkanlığı ve kolaylığı sağladıktan sonra yıllık 10 usd gibi sembolik bir ücret deseler yine de kullanıcıların tamamına yakını vazgeçmez.
  • Bir bu eksikti zaten😡 Yakında YouTube daki gibi gelen mesaja bakmadan önce saçma salak Tik Tok reklamları görünce şaşırmayalım

• peki ben gibi vakti zamanında iphone kullanan ve orada whatsapp ı satın alan şanssız azınlık ne yapacak ? yada android de paralı iken 5 yıllık ödeme yaptıktan sonra whatsapp ücretsiz olduğu için m*l gibi ortada kalan . ( kız arkadaşım için almıştım :S)

• exoss kullanıcısına yanıt

• Devir reklam ve rant devri

• Nekadar salakça yilda 1 euro alsalar en az 1 milyar kullanici satin alir al sana yilda bir sürü para

• Telegram var da kimse kullanmıyor ki. WhatsApp'ın yarısı kadar bile yaygın olsa yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • whatsapp hikayelerine sadece çok sıkıldığım zaman bakıyorum ona da bakmam olur biter

• Reklam çıkarsa hesabımı silerim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.