Şimdi Ara

Whatsapp Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 58 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mkeynes (4 mesaj) DemirKipi (2 mesaj) 7Orhun91 (1 mesaj) Cihat_, (1 mesaj) kardia (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    295 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Whatsapp'da mesajlaşırken pencere aniden kapandı, ana ekrandaki kısayol ikonu matlaştı ve tıkladığımda program açılmıyor artık. Genel bir sorun mu acaba, yoksa benim cihazdan mı kaynaklanıyor?

Uygulamayı kaldırıp yeniden kursam sohbetler gider mi?

|
    |
  • Yüzbaşı
    295 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bu arada forum yazılımında bir açık var herhalde. Konuyu açtıktan sonra aşağıda acayip yazışmalar gördüm, mod paneli gibi bir şey sanırım. SS'yi aldım, mod veya yöneticiler irtibata geçerse yollarım özel mesajdan.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    295 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Kimse ilgilenmedi, buraya ekleyeyim bari, kapatılması gereken bir açık varsa belki yardımcı olur:

• Çavuş
    46 Mesaj

Bence whatsapp hafıza kartına yüklü ve kartla bağlantı kesilmiş. Telefon açıkken sd kartı çıkarırsanız, sd kartta yüklü olan uygulamalar bu şekilde pasif olarak görünüyor. Kartı kontrol edin bence.
    |
    |
    mkeynes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5898 Mesaj
    Telefonu kapat aç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    6342 Mesaj

admin panali açılmış
    |
    |
    mkeynes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    295 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Teşekkürler arkadaşlar. Sorun çıktığı gibi kendiliğinden düzeldi yarım saat sonra. Neydi, ne işti, anlamadım.

Gerçi burada asıl önemli konu 3. mesajda paylaştığım resim sanırım, forum yöneticileri bir el atsa iyi olur, ben mod paneli zannettim, eğer admin paneliyse daha da sıkıntılı bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkeynes -- 11 Kasım 2014; 17:59:25 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    554 Mesaj
    aynı sorun bende oluştu bu sanırım bazı kullanıcıları etkiledi, ben programı kaldırdım daha sonra tekrar yükledim sorun düzeldi.
    |
    |
  • Yarbay
    5898 Mesaj
    Aynı sorun bende de oluştu. Daha önce telefonu kapatıp açınca düzelmişti bu sefer düzelmiyor. Mesajlar gitmesin diye silmek de istemiyorum. Kararsız kaldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.