Şimdi Ara

Whatsapp Plus Kullananlar [ 17 Haziran 2020 GÜNCELLEME!] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
9
Favori
58.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1.Hocam mavi tikleri 2. tikleri, yazıyor, ses kaydediyor, bunlari gizleyebiliyorsunuz. Ve istediginiz an cevrimdisi olabiliyorsunuz.
    2.Her kisiye ozel arka plan, yuzlerce tema destegi ve her yazinin puntosunu kalinligini vs degistirme imkani.
    3. Aynen dediginiz gibi sinirlar kalkiyor. Resimde 114 resim attim gecen sorunsuz yolladi. normal watsapta 10 resimle sinirli oyla. Videodada 30 mb imkan veriyor.
    4. Valla daha onlarca özelligi var hangisini yazayım onu şaşırdım..
    5. Eger kuracaksaniz önce mesajlarinizj yedekleyin. (Bu önemli) Benim mesajlar onemli degil yedeklemicem demeyin yoksa watsap plus kuramazsiniz. En az 1 msj olmali ve Ayarlar/Sohbet ayarlarinda mesajlari yedekleyin. Sonra watsapi kaldirip indirdiginiz Watsap plus u kurabilirsiniz sorunsuz. (En son sürümü kurdugunuza dikkat edin. Zira eaki bir sürüm kursaniz ban yiyebilirsiniz.) Son sürümleri üstteki mesajimda belirmistim. Google da aratarak bulabilirsiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

1.Hocam mavi tikleri 2. tikleri, yazıyor, ses kaydediyor, bunlari gizleyebiliyorsunuz. Ve istediginiz an cevrimdisi olabiliyorsunuz.
    2.Her kisiye ozel arka plan, yuzlerce tema destegi ve her yazinin puntosunu kalinligini vs degistirme imkani.
    3. Aynen dediginiz gibi sinirlar kalkiyor. Resimde 114 resim attim gecen sorunsuz yolladi. normal watsapta 10 resimle sinirli oyla. Videodada 30 mb imkan veriyor.
    4. Valla daha onlarca özelligi var hangisini yazayım onu şaşırdım..
    5. Eger kuracaksaniz önce mesajlarinizj yedekleyin. (Bu önemli) Benim mesajlar onemli degil yedeklemicem demeyin yoksa watsap plus kuramazsiniz. En az 1 msj olmali ve Ayarlar/Sohbet ayarlarinda mesajlari yedekleyin. Sonra watsapi kaldirip indirdiginiz Watsap plus u kurabilirsiniz sorunsuz. (En son sürümü kurdugunuza dikkat edin. Zira eaki bir sürüm kursaniz ban yiyebilirsiniz.) Son sürümleri üstteki mesajimda belirmistim. Google da aratarak bulabilirsiniz..

Anladım hocam teşekkür ederim açıklamalar için. Son olarak sormak istediğim herhangi bir bug vs yok değil mi yani mesaj alamama vs gibi.

Birde olduda yeni sürümede ban dalgası geldi diyelim ban yedim sonuçları neler olur bunun. WhatsApp kullanamazmiyim bir daha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    Reborn 1.80 de floating button dan yeni mesaj a tiklayinca acilmiyodu ama normal butonla aciliyor yada kisilere girip tiklarsan. Cok ufak bi bug zaten hemen guncellemeyle hallolur. Oyle dedigin gibi msj almama vs tarzi seyler olmaz. Cok ufak hissetmeyecegin buglar olabiliyor.
    Eger ban yersen 24 saat watsapa giremezsin. O zaman plusu kaldirir normal watsapi yuklersin ve 24 saatin bitmesini beklersin. Ama oyle birden bire ban yeme diye bisey yok bunda. Ben hic yemedim mesela. Ama arkadasima kuralim dedim bi ara. Bi baktim 24 Saat ban yedi. Sonra zaten google da aratip baktim ve cogu insan ban yemisti o sira. Watsap plusa karşı önlem almıstı ama ise yaramadi. 3 4 gün sonra hemen anti-ban lı versiyon cikti.. Uzatarak yazıyorum kusura bakmayın :)

• Kullanan arkadaşlar bana son sürümü sorunsuz apk link atar mısınız?

• quote:

Reborn 1.80 de floating button dan yeni mesaj a tiklayinca acilmiyodu ama normal butonla aciliyor yada kisilere girip tiklarsan. Cok ufak bi bug zaten hemen guncellemeyle hallolur. Oyle dedigin gibi msj almama vs tarzi seyler olmaz. Cok ufak hissetmeyecegin buglar olabiliyor.
    Eger ban yersen 24 saat watsapa giremezsin. O zaman plusu kaldirir normal watsapi yuklersin ve 24 saatin bitmesini beklersin. Ama oyle birden bire ban yeme diye bisey yok bunda. Ben hic yemedim mesela. Ama arkadasima kuralim dedim bi ara. Bi baktim 24 Saat ban yedi. Sonra zaten google da aratip baktim ve cogu insan ban yemisti o sira. Watsap plusa karşı önlem almıstı ama ise yaramadi. 3 4 gün sonra hemen anti-ban lı versiyon cikti.. Uzatarak yazıyorum kusura bakmayın :)

Teşekkür ederim hocam bilgiler için ne kusuru valla ne güzel bilgi aktarımı oluyor işte çok sağol tekrardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 4 Nisan 2015; 12:01:07 >

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    "Bilgi aktarimi olmuyor"

• Pm attım.

• quote:

"Bilgi aktarimi olmuyor"

Yazım hatası hocam :)

• Ben de pm ile link alabilir miyim?

• Bana da lütfen:) ben aradım da bi dolu versiyon çıktı kafam karıştı:)

• Son sürüm reborn 1.87 link atildı..

• hocam bana link atmamışsın bi daha bak istersen.ayarları filan İngilizce bunun di mi.bi versiyon kurdum kurcaladım ama bazı özellikleri açıp kapayamadım sonra sildim.
  • ViRüS84 V kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın ya attım saniyodum atlamışım galiba. Simdi attim son sürümü. Turkce destegi uzun zamandır veriliyor. Yanlıs bi sürüm kurdunhz galiba

• son sürüm BANLANMAYAN ve web sesli arama olan TÜRKÇE link pm atabilir misiniz şimdiden teşekkürler
  • PM atıldı.

• Özelini bilmediğin kişilere dağıtmak gibi oluyo diye düşünüyorum.
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam hemen indirip deniyorum.
  • quote:

PM atıldı.

Bende PM alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.
  • zaltun kullanıcısına yanıt
    Tamamdır

• quote:

Tamamdır

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.