Şimdi Ara

Whatsapp Plus Kullananlar [ 17 Haziran 2020 GÜNCELLEME!] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
9
Favori
58.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi sürümü istiyorsunuz PM atayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler aksiyona hiç gerek benim bildiğim iki versiyon var.

Birisi : 3.4 versiyona güncellendi : Topluluk Linki

Diğeri : 1.70 versiyona güncellendi: Topluluk Linki

6.87 dediğiniz 1.70 aynı sanırım bilginiz olsun. Ama birşeyler oluyor tam anlamadım yolunda gitmeyen bişeyler var da çıkar kokusu.

Ayrıca ben durum sohbetin içinde olduğu için kullanıyorum. İkisini ara ara test ediyorum daha bunlarla ban yemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catlax66 -- 14 Mart 2015; 10:50:35 >

• catlax66 kullanıcısına yanıt
    Dostum ikisini biliyorum bide 6.xx sürümü çıkartan bir topluluklar var. En son 6.82 yayinlandi galiba. Şuana kadar bunla 1.70 olani biliyordum. Bu verdiğin 3.xx sürüm cikarani yeni gördüm.
    edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifakinti -- 13 Mart 2015; 21:15:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Osm droid 1.80
    Diger gelistirici v3.5 yayınladı..

• 1 gün engel attıkları için daha kullanmıyorum. Arayüz olarak güzel ama olmazsa olmaz bir program değil. Whatsapp ı marketten kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: felina

1 gün engel attıkları için daha kullanmıyorum. Arayüz olarak güzel ama olmazsa olmaz bir program değil. Whatsapp ı marketten kullanıyorum

Hic engel yemedim yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Artik benim icin olmazsa olmaz. :) Cünkü bazı özelliklerime çok alıstım. Örn arka plan ı otomatik olarak konustugunkisinin resmi yapmasi. Cevrimdisi ozelligi. mavi tik gizleme. arayüzdeki renkleri falan degistirme, floating button:) Engel olayıda cok kisa sürdü. Benim kac arkadasta engel yedi ama hemen antiban sürümleri cikarip yayinladilar yani. Guncellemeler cok hizli. Watsap gibi 3 ayda bir vermiyor :D

• son sürüm ban yemiş diye duydum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanisildar

son sürüm ban yemiş diye duydum?

Yok yahu. Her iki gelistiricininde son sürümlerini denedim sorunsuz ban falan yok. Denedigim surumler reborn 1.80 ve plus v3.5 ve bir surum daha denedim oda 1.1.0 dı. onda sadece durum gizeleme mavi tik gizleme var. Fazla secenek yok diger plus surumlerdeki gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

quote:

Orijinalden alıntı: furkanisildar

son sürüm ban yemiş diye duydum?

Yok yahu. Her iki gelistiricininde son sürümlerini denedim sorunsuz ban falan yok. Denedigim surumler reborn 1.80 ve plus v3.5 ve bir surum daha denedim oda 1.1.0 dı. onda sadece durum gizeleme mavi tik gizleme var. Fazla secenek yok diger plus surumlerdeki gibi

link atar mısın peki?

• Artık gerek yok buna.
  • yav bu whatsapp plus nedir
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    ??

• furkanisildar F kullanıcısına yanıt
    PM attım

• quote:

PM attım

şimdi aldım sanırım mesajına cevap verilemiyor :) teşekkür ederim dostum
  • Hocam plus da güvenlik açığı gibi sorunlar oluyor mu

• OnlyBaskan O kullanıcısına yanıt
    Guvenlil acigindan kastiniz mesajlarin fotolarin baska bir yere gitmesi vs ise bilemiyorum acikcasi. Ama zannetmiyorum. Cunku sizin benim gibi insanlar plus u yapıyor. Normal watsap a ne kadar güvenebiliyorsanız ( ) bunada o kadar güvenebilirsiniz

• quote:

Guvenlil acigindan kastiniz mesajlarin fotolarin baska bir yere gitmesi vs ise bilemiyorum acikcasi. Ama zannetmiyorum. Cunku sizin benim gibi insanlar plus u yapıyor. Normal watsap a ne kadar güvenebiliyorsanız ( ) bunada o kadar güvenebilirsiniz

Bilgi için sağolun hocam

• Arkadaşlar bu WhatsApp plus un esprisi nedir.yani normal WhatsApp kullananlar ile iletişime geçebiliyorum dimi. Resim müzik vs atarken sınırlamayı mı kaldırıyor. Normal bir WhatsApp kullanıcısına sınırın üzerinde video atabiliyor muyum

• quote:

Hocam bi sorum daha olacak ama bu internet kullanımı normal whatsap gibi az mi mesajlar için yoksa bu ek özellikler ek veriye sebep oluyor mu

• OnlyBaskan O kullanıcısına yanıt
    Ayni Baskan normal watsap gibi az..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.