Şimdi Ara

Whatsapp olayı biraz abartıldı mı sizce de?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fenalık geldi. sanki google kullanmıyor bu insanlar face kullanmıyor yada başka hiç bir uygulama kullanmıyor. bi ton veriniz zaten hali hazırda mevcuttur eminim onlarda.

çok abartıldı gibi geldi.

• Bak bugün rehberimden 39 kişi telegrama geçmiş. Ben telegramı önceden beri kullanıyordum rehberdeki birisi katılınca ..... joine telegram bildirimi geliyor. Galiba wp nin kullanıcısı dip yapacak şaka değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ellerindeki telefona ister wp yüklesinler ister yüklemesinler hiçbir bilgi güvende değil. bence de abartıldı. ama tepki gösterenlere de saygı duyarım.
  • bence o gercek sebep degıl. Telegram whatsappa gore daha rahat gelıyor bana. telegramı kullanması bılgısayarda bıle cok rahat. Telefonla acılmıyor, hemen baglanıyorsun.

ınsanlar genel olarak mark'a tepkılı facebook olayını hatırlayın.

• open source rom + telegram + gsm den telefon bilgisini gizleme yeterde artar bile takıntılılara
  • Bizim millet bir olayı abartmayı çok seviyor.
    Doblolu dayılar bile telegram a geçmiş arkadaş. Herkes whatsappı konuşuyor
    Şu whatsappı konuştuğumuz kadar ülkede olan ekonomik durumu konuşsaydık
    Hey gidi hey.

• Benim 700 kişilik rehberden 230 kişi telegrama geçmiş. Bir kaç ay sonra kimse yazmayınca silerler herhalde
  • Telegrama geçesim gelmiyor, fake hesaplar falan hoşuma gitmiyor. Whatsapp'ın sadece numara işi olması daha iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InspiredTiger -- 11 Ocak 2021; 1:48:29 >
  • Whatsapp olayı biraz abartıldı mı sizce de?
  • Bende abartıldığını düşünüyorum.

Ama neden verilerimiz paylaşıma açık olsun ki? Eğer telegram gibi uygulamalarda gizlilik %100 kalıyor ise geçeriz bir kaç güne :) Tabii whatsapp ı siler miyim bilmiyorum, sadece sohbet değil iş amaçlı da kullanıyoruz.. Sadece özel şeyleri telegram yada başka gizliliği garanti olan program ile yapma taraftarıyım

• türkiyede her şey abartılıyor bir gün gerçek yüzümüze çarpacak o gün merak ediyorum insanların tepkisini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi richardfeymanınsaçı -- 11 Ocak 2021; 11:30:47 >
  • Telegram rus degil mi?
    Wp dan kacip diktator putinin uygulamasina mi guveniyorlar?

• telegramı whatsapp tan güvenli sananlara ayar oluyorum daha telagramda uçtan uca şifreleme yok ve telegram toplu gtupların içersine reklam koyacakmış acaba o reklama oraya neye göre koyacaklar
  • Çok abartıldı. Bu tip uygulamalar zaten verilerinizi ezelden beri kullanıyordu. Günaydın diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 11 Ocak 2021; 15:1:34 >
  • Bizim ülkede ne abartılmıyor ki
  • Bence bu tür firmaların tekelleşmesine bir tepki doğması gerekiyordu zaten, bu olay da bahanesi oldu. Genel kural olarak tekelleşme hizmeti alanlar için kötü sonuçlara neden olur. O yüzden abartılsın abartılmasın faydalı olarak görüyorum son olayları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faber12 -- 11 Ocak 2021; 16:45:53 >
  • Abartilmadi, AB vatandaslarina olmayan zorunlu uygulama TR ye uygulaniyor niye lan? Onlar kim? Onlara uygulanamadan da is yuruyorsa bize niye uygulaniyor?

Onlar ozel insan mi ustun mu? Bakin bunu Avrupada yasayan bu durumdan etkilenmeyecek biri olarak soyluyorum yok oyle yagma. Cifte standarta kiziyorum.

• Bedava uygulama kullanıp, benim verimi almasın diyorlar. Hayrına mı çalışıyor bu uygulama. Zaten verini alıyorlardı şimdi resmiyete dökmüş oluyorlar o kadar.

Bir yandan tepki iyidir orası ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sekai -- 11 Ocak 2021; 20:59:53 >
  • Abartılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: | OMG! |

Benim 700 kişilik rehberden 230 kişi telegrama geçmiş. Bir kaç ay sonra kimse yazmayınca silerler herhalde

700 kişi mi? Vay be.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.