Şimdi Ara

WhatsApp Mac betası herkese açıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Windows işletim sistemine yerleşik WhatsApp uygulamasını sunduktan sonra Mac sistemleri için de kolları sıvayan Meta, bir süredir devam eden kapalı beta sürecini nihayet herkesin erişimine açtı.

WhatsApp Mac uygulaması erişime açıldı

Beta sürümünde olsa da WhatsApp Mac uygulamasını herkesin deneyimlemesinin önü açılmış oldu. Mac Catalyst altyapısı ile geliştirilen yeni uygulama Mac donanımları için özel olarak optimize edildi.  

Ayrıca Bkz.Google Mesajlar'a eklenecek yeni özellik belli oldu: Whatsapp'a rakip olacak

WhatsApp Mac uygulamasında 3 panelli yeni bir ara yüz mevcut ve kullanıcılar sohbet-arama-arşiv-yıldızlı mesajlar arasında kolayca gezinebiliyor. Yeni sürümün web tabanlı Electron versiyonundan daha hızlı ve verimli olduğu ifade ediliyor.

Catalyst altyapısı normalde iOS uygulamalarının macOS tarafına portlanabilmesini veya her ikisi için de çalışan tek bir uygulama geliştirilebilmesini sağlıyor. Bu bakımdan iPadOS için beklenen yerleşik uygulama da yakında gelebilir.

Kaynak:https://www.engadget.com/whatsapps-native-mac-app-beta-is-now-available-to-all-113517461.html

• İndirdim teşekkürler.

• Biraz önce denedim, orijinal sürümden çok daha iyi çalışıyor. M1&M2 sahiplerine şiddetle tavsiye ederim.

• Yıl 2023 hala ipad de yok app'i

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tasarımı berbat hiç beğenmedim, okunmamış mesajları listeleme bile yok, çok kötü…

ChatMate öneririm M1 veya M2 de inanılmaz çalışıyor ve harika özellikleri var. Aynı anda sınırsız hesap eklenebiliyor vs.

• Theologist kullanıcısına yanıt
    beta hocam daha

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • artık şu whatsappı telegram gibi çoklu cihazlarda çalışır yapsınlar. yoksa whatsappın yerini telegram alacak benim gibi birçok kişi için. benim günlük telegram kullanımım 6 saatin üstünde whatsapp ise haftada 1 saat bile değil. whatsappada sadece görüntülü arama için giriyorum o yüzden bir saat, yoksa ayda 5 dk bile zor.

• Windows uygulaması bug dolu onu düzeltsinler önce.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • all in one messenger indirin bir programda istediğiniz kadar wp telegram o bu şu kullanın. 2 wp 1 telegram 1 teams açık şekilde kullanıyorum. Şiddetle öneririm.

WhatsApp Mac betası herkese açıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugacomtr -- 25 Ocak 2023; 7:59:55 >
  • IrrepertuX kullanıcısına yanıt
    Onu yapmaları için mesajları kendi sunucularında saklamaları gerekiyor. Yapacaklarını zannetmiyorum.

Whatsapp’ta laptoptan oturum açıyorsun mesajları telefondan çekiyor veya telefon değiştirdin yedeği kendi depolama alanımızdan çekiyoruz. Telegramda oturum açıyoruz bitti gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximus01982 -- 25 Ocak 2023; 8:13:57 >
  • umarım yakında ipad içinde gelir

• maximus01982 M kullanıcısına yanıt
    bu yüzden güzel zaten. whatsappta eski mesajlarımı fotoğraflarımı kaç defa kaybettim. telegramda hiç böyle bir sıkıntım olmadı şükür.

• Arkadaşlar zaten halihazırda benim kullandığım WhatsApp uygulaması değil mi? Ben mi hayal görüyorum?

• hakaniko kullanıcısına yanıt

Önceki Rosetta ile çalışıyordu M serisi için. Bu native uygulama. Çok düşük CPU ve memory kullanıyor.

• indirdim şimdi yeminle akıyor. electron rezilliğinden sonra çok rahatladım

• Böyle Mac falan haberler yapıyorsunuz hayatımda hic Mac bilgisayarım olmadı.. Alacak param da yok.. Özeniyorum yani alan var alamayan var..

• iPad'e gelsin artık bi zahmet

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.