DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
whatsapp la ilgili soru
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
14.668
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1399 Mesaj
      07 Ağustos 2012 03:09:11
      arkadaşlar bu uygulamayı yükledim iphone a . etkinleştircektim fakat telefondaki kişileri senkronize ediyormuş.eğer karşı tarafda whatsapp kullanıyorsa listede gözüküyormuş.benim sorum ise ben etkinleştirme yaptığımda listemdeki herhangi bi whatsapp kullananda beni kendi isim listesinde görüyormu?

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      07 Ağustos 2012 03:09:57
      o kişinin rehberinde kayıtlıysanız sizi whatsapp'da görür, sizin numaranızı telefon rehberine (kişiler) kaydetmesiyse görmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capturemrah -- 7 Ağustos 2012; 3:12:04 >

• Binbaşı
      1399 Mesaj
      07 Ağustos 2012 06:28:31
      quote:

Orijinalden alıntı: capturemrah

o kişinin rehberinde kayıtlıysanız sizi whatsapp'da görür, sizin numaranızı telefon rehberine (kişiler) kaydetmesiyse görmez.

teşekkürler cevap için.telefonumda aram pek iyi olmayan kişilerin numarasıda kayıtlıda o yüzden sordum.yani eğer benim numaramı silmişse ve whatsapp kullanıyorsa ismim görünmez diyorsunuz.buna sevindim açıkcası peki numarası bende kayıtlı fakat o benim numarayı silmiş ise vede 2mizde whatsapp kullanıyorsak isim kısmı bende gözükcek onda gözükmücekmi??

• iOS Beta Kullanıcısı
      1639 Mesaj
      07 Ağustos 2012 06:38:13
      quote:

Orijinalden alıntı: anatolianwarrior

Alıntıları Göster

teşekkürler cevap için.telefonumda aram pek iyi olmayan kişilerin numarasıda kayıtlıda o yüzden sordum.yani eğer benim numaramı silmişse ve whatsapp kullanıyorsa ismim görünmez diyorsunuz.buna sevindim açıkcası peki numarası bende kayıtlı fakat o benim numarayı silmiş ise vede 2mizde whatsapp kullanıyorsak isim kısmı bende gözükcek onda gözükmücekmi??

Aynen numara kimdeyse o görür
      Aynı sekilde sende yok ama onda varsa sen gormessin o görür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KinZhull -- 7 Ağustos 2012; 6:40:07 >

• Binbaşı
      1399 Mesaj
      07 Ağustos 2012 09:15:35

quote:

Orijinalden alıntı: KinZhull

Alıntıları Göster

Aynen numara kimdeyse o görür
      Aynı sekilde sende yok ama onda varsa sen gormessin o görür

eyvallah hocam teşekkür ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      4826 Mesaj
      07 Ağustos 2012 10:21:11
      normal telefon rehberi gibi düşün.. sende kayıtlı olanı sen görürsün kaydettiğin isimle.. karşı tarafta sen yoksan görmez, varsan rehberinde ismini nasıl kaydetmişse o şekilde görür..

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
       iPhone 6S - Macbook Air - Apple TV - iPod nano - iPod Photo 
      Mercedes-Benz A180 AMG
Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.