Şimdi Ara

Whatsapp, Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube engellendi (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
676
Cevap
3
Favori
21.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ağlama duvarı olmuş burası. adamlar sıfır bilgiyle ülke bile yönetti bu konuda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir günlük sıkıntı vardı ama onun dışında problem yok. Şuan vpn kullanmadan giriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enver328

Bir günlük sıkıntı vardı ama onun dışında problem yok. Şuan vpn kullanmadan giriyor.

hıhı evet... mesele sadece girmek değil, youtube da 240p den yukarı video izlenemiyor mesela.
  • Kullanıma niye kapatmıyorlarda hızı düşürüyorlar. Kapat anam babam interneti kapat ülke aydınlığa kavuşacaksa. Bizi süründürüyorsun eeeyyyyy pensilvanya.
  • Uydunette sosyal medya tümden yasaklı. İP ban yemiş gibi bekliyor bekliyor açılmıyor. VPN ile giriliyor.

TTmobilde hiç bir yasak yok bütün yasaklar kalkmış. Ama VPN yasaklı. Telefonda vpn açarsanız size neti kullandırmıyor engelliyor.

Çok saçma sapan aptalca günler geçiriyoruz anlamadım gitti. Uydunet hele iyice eline yüzüne bulaştırdı.
  • Deve kuşu yaptılar türk milletini Kafa Gömülü toto Açıkta :D:D
  • Evet yeni plana göre VPN kullananlar da terörist, ajan, işbirlikçi, dış mihrak sayılacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: HasimShn

İşid, pkk gibi şeylerle mi ilgilensin?

Ben sana şurayı temizle diyorum, sen gidip başka yeri temizliyorsun, boş dağları vuruyorsun? önce seni temizlemem gerek.
    Sen Atatürkçüyüm, laiklik, özgürlük diyorsun. Ben askerime kurşun sıkanlar bizim arkamızda diyenleri içeri atıyorum. Sen seçimle gelen seçimle gider diyorsun (emanet oylar?)
    Ben bu oluşumlar patlamadan dolayı fotoğraf, video paylaşmasın; hdp sempatizanlığı yapmasın diye internet hızını yavaşlatıyorum sen iki kıytırık dizi izleyemedim nete giremiyorum diyorsun.
    Akp dönemine kadar son sürat operasyonlar yapıldı madem, boş dağlar vurulmadı. Neden bitmediler?

Açıklar mısın?

Hdp'lilerin içeri alınmasına lafım yok beter olsunlar, genelleme yapıp kendini küçük düşürme bitme noktasında olan pkk'yı çözüm süreci ayağına güçlenmesine imkan veren kimdi ? pkklılarla el ele şarkı söyleyen kimdi ? işid'e tırlarla silah yollayan kimdi ? öcalana sayın diyen kimdi ? şehide kelle diyen kimdi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

quote:

Orijinalden alıntı: Rambo_FT

Cumhurbaşkanının yaveri bile hain çıkıyorsa başka hainler devreye girip ortalığı bulandırmasın diye devletin kimseye güvenmemesi ve sonucunda interneti bu hale getirmesi gayet doğaldır.

İçimiz dışımız hain dolu.

Koskoca devlet ülkeyi interneti engelleyerekmi kurtaracak ? koskoca cumhurbaşkanı kandırılıyorsa bu onun suçudur ve bunun için yargılanmalıdır ama nerdeee? interneti engelleyeceğine önce işid,pkk gibi şeylerle ilgilensin hergün bomba patlıyor ülkede, akp dönemine kadar son sürat pkk operasyonları yapılırken 2002'den sonra birkaç tane hariç hiç yapılmadı uyanın artık

Buna cevap versin başka soru, ona cevap versem başka soru soracağını ve bu yollarla düşüncelerimi değiştirmeyi mi hayal ediyorsun?

Bırakalım bence bu işleri. Fikirlerimizi dile getirelim, ona bir şey demem. Ama fikir değiştirmeye çalışmak niye? Eğer bir yanlış varsa İNTERNET denen nimet çok yakınımızda. İki dokunuşla ve iki tıkla tüm bilgilere ulaşabiliyoruz. Bırakalım da vicdanımız buna karar versin. Tartışarak, kavga ile hiçbir şeyi çözemeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: TiesTorN

quote:

Orijinalden alıntı: enver328

Bir günlük sıkıntı vardı ama onun dışında problem yok. Şuan vpn kullanmadan giriyor.

hıhı evet... mesele sadece girmek değil, youtube da 240p den yukarı video izlenemiyor mesela.

Bu konu hız değil, girip girmemesi ile ilgili.

• An itibariyle vpn siz youtube da 144p video izleyebiliyorum. Çok şükür.
  • 6 ekim geldi ama bağlantı hala kötü. Youtube'da sorun devam ediyor, sunucusu yurt dışında olan neredeyse bütün sitelerde bariz bir yavaşlama söz konusu.
  • Bence bu durum ve Ohal sonsuza kadar devam eder :)))

sms ile iletişim berbatmış

• quote:

Orijinalden alıntı: HasimShn

http://www.cnnturk.com/turkiye/kemal-kilicdaroglu-demirtasin-esini-telefonla-aradi
    http://www.hurriyet.com.tr/canakkale-de-chp-li-baskan-dan-sukur-pilavi-29230876
    http://www.haberturk.com/gundem/haber/1319444-kilicdaroglundan-hdp-aciklamasi-secimle-gelen-secimle-gider

Ben bunları ne zaman savunmuşum ? bir tane örnek göster ? ama sen akp'lileri savundun yukarıda örnek verdiğim şeyleri, yazık ne diyim :)

• Uydunet dehşet şekilde yavaş. Neti yavaşlatmak mı çözüm ypksa siteleri engellemek mi anlamadım. Neti bile kontrol altına alamayan bir ülke olduk neyse en azından yol yapıyorlar

• rezillik resmen
  • Youtube den video izlersek selo hapishaneden kaçacakmış arkadaşlar o yüzden internet kesilmiş

• Lanet olsun boyle zihniyete

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ademsahin A kullanıcısına yanıt
    Sözüm hiçbir vergi levhası, işyeri belgesi olmayıpta internet üzerinden satış yapanlara. Zaten belirtmişsiniz şirket diye. Neden üzerinize alındınız onuda anlamadım.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.