Şimdi Ara

Whatsapp, Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube engellendi (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
676
Cevap
3
Favori
21.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube adam olmuş biraz, face ile twitter can çekişiyor hâlâ...
    Superonline Fiber kullanıyorum.
  • Skype'ta ölü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.B.D(azimBora)

Bu yapılanlar tamamen özgürlük haklarına direkt olarak bir saldırıdır. Tek iyi hususu insanların artık birbirleri ile yüz yüze daha çok muhabbet etmesidir.

• Nasıl bir memleket olduk sinemaya girip çıkıyorum 5 tane dünya çapında haberi kaçırmışım,superonline fırsattan istifade mesaj atıp %80 kota doldu diyip 2 dk sonra indirme yapmamama rağmen korayı çaktı,bir tane adam gibi firma yok memlekette..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 5 Kasım 2016; 19:14:22 >
  • bende youtube düzeldi 1080p video rahatça izliyorum
  • WPN yede kısıtlama gelecekmiş gazetede yazıyordu bugün..
  • Gelişmiş ülke aramaları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Orijinalden alıntı: A.B.D(azimBora)

Bu yapılanlar tamamen özgürlük haklarına direkt olarak bir saldırıdır. Tek iyi hususu insanların artık birbirleri ile yüz yüze daha çok muhabbet etmesidir.

Bir zamanların parodi videolarını gerçekten yaşamak insanın akılı dengesini sorgulatıyor.

• Tam anlamıyla faşizm yaşıyoruz.Kuzey Kore'den bir farkımız kalmadı.
  • vatan elden gidiyor, milletin derdi twittir, wattshap. kapitalizmin kölesi olmak böle bişi herhalde

• Galiba kalktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazamsar

Burada ki yalakalar ne kadar boş konuşmuş ülke ekonomisinin uğradığı zararı söylesen boş boş yüzüne bakar daha dünyadan haberleri yok

sizin dediğinize binaen
    " -Adama diyorum dolar 3 tl yi geçti ekonomi kötüye gidiyor.
    +Nedeyim dolarla maaş almıyorum ki.
    -Böylesi soyulmasında daha ne olsun."""

Bir yerde okumuştum aklımda kalanı yazdım...
  • TERÖRISTLE PAZARLIK OLMAZ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hak ve hürriyetleri kısıtlamak için gereken koşullar oluşmamıştır. Heleki bunu amca oğlu emmi oğlu mantığıyla yapmak hiç olmaz. Hep derdim biz mercedes süren çadır milletiyiz diye ama yenigelen araç vergisiyle mercedeside bulamıcaz.
    Bazı mallar " ben nası olsa bmw binmicem" diye düşünüyor olmalı. Ama o mal bilmioki bmw ye yapılan zam daha ucuz aracları yerinde saymasınımı saglıcak.

• Uydunet downloadı bayağı düşürdü 0.60 gözüküyor aradığımda her zaman ki gibi genel problem var diyorlar.Yazık paramıza.
  • nasıl bir saçmalık bu
    evde uydunet var hız 0.2 megabit
    işyerinde turknet var hız 17 megabit
    kısıtlama sadece uydunette mi var?
  • http://www.bloomberght.com/haberler/haber/1940911-internet-kisitlamasinda-maliyet-150-milyon-dolar yeter herhalde susmaniza sadece sosyal medya kapatılması tüm internet yavaşladı ve kısıtlandi bu kadar cahil olmayın ya

• şuanki hızım 0.86 download 0.04 upload

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

http://www.bloomberght.com/haberler/haber/1940911-internet-kisitlamasinda-maliyet-150-milyon-dolar yeter herhalde susmaniza sadece sosyal medya kapatılması tüm internet yavaşladı ve kısıtlandi bu kadar cahil olmayın ya

Hocam, internet anlayisi facebook, youtube olanlara anlatmaya calisiyoruz ama nafile.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.