Şimdi Ara

Whatsapp, Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube engellendi (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
676
Cevap
3
Favori
21.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orh01

quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

İnstagram ne alaka ? youtube ne alaka ? İnstagramda heralde teröristler dm yoluyla mesajlaşıyor,youtube da video yoluyla.Böyle giderse superonline internetimi iptal edeceğim kafalarına göre sansür getiriyorlar,interneti yavaşlatıyorlar.

Hocam yavaslama sadece superonline a özgü bir şey degil bende ttnet kullanıcıyım durum aynı bende superonline a geçmeyi düşünüyorum:D Operayı kullanmanıcı tavsiye ederim kendi vpn si var sıkıntısız giriş yapıyorum

Teşekkürler hocam deneyeceğim gerekirse.
  • cyberghost vpn free kullanabilirsiniz bağlanırken france yi seçin hıphızlı girer her yere sadece 2-3 dk bekletiyor sonra 3 saatlik vpn bağlanıyor 3 saat sonunda işlemi tekrarlayabiliyorsunuz.
  • Beyler ciddi soru, eger turkcell ve ttnet i arasam desemki ben 2 gundur sosyal medyaya goremiyorum, 2 gunumu faturalandiramazsin neolur? Parasinda degilim, prensip meselesi

Yani haklarim nedir (bunlardan sonra sacma bir cumle oldu ama neyse)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biggie0344 -- 5 Kasım 2016; 15:54:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmiyette 25 mbit olan hızım reelde 0.5 mbit :( Sosyal medya hadi eyvallah da bu nedir bilader?
  • Antlion A kullanıcısına yanıt
    o kadar yavaş ki vpn uygulamasını bile indiremiyorum. Komple kapatsalar bari eziyet çekmeyiz spotify dan müzik bile dinlenmiyor.
  • internet var gayette hızlı sadece Facebook,Twitter,Youtube,Whatsapp ve VPN siteleri çalışmıyor bende.
  • biggie0344 kullanıcısına yanıt
    Sence yaparlarmı ben hiç sanmıyorum ama?

• mertua35_35 kullanıcısına yanıt
    Madem sizin kafanız bize göre 600 sene ilerde o zaman abd Japon yapımı değil de ,sen ve senin gibi "ileri görüşlü,zeki,her şeyin en iyisini bilenler tasarlayın üretin de bir tane sizden alalım ama peşin olsun tamam mı.Son ifadeler doğru katılıyorum,bu ülkeye bu kadar özgürlük gerçekten çok fazla.Özgürlük yok diyenlere gelsin...

• Rezalet, yemin ediyorum rezalet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

facebook u ve youtube a girmesem de olur ama whatsapp engellenmesine ne diyeceksin? dumanla mı haberleşelim?

Siz abartıyorsunuz ttnet modemim var youtubeye bile giriyorum çok kötü bir hız da yok ayrıca telefon araması diye birşey var sanırım öğrenmemişsin ayrıca 1 gün haberleşmesen 1 gün internete girmesen ne olur şurada ülken için önemli bir şey yapıyorlar o pislikleri turukluyorlar ve onların haberleşmesini engellemek için internet yavaşlatıldı sanırım forumda anlamımışsın bence keske tüm kesselerdi interneti Hiç birşey ülkemin geleceğinden daha önemli değil!!!!

• Isp olarak, internet servis saglayicilar, eger sosyal medyaya giremiyorumsa , internet servislerino iyi vermiyorlardir. Ve bunu herkez yapsa turkcell,ttnet,superonline vsvvssv cok buyuk zarara ugrar. Yani internet iyi sagliyamiyorlar...

• 5-10 yıl sonra bugünleri yaşatanlar vatan haini olarak yargılanınca görüşecez...
  • Innovative kullanıcısına yanıt
    Koçum benim yürü be!
  • Facebook,twitter,whatsapp tamam hadi bunlar olabilir evet. ama internet niye yavaşlatıldı ki ? yani zaten sosyal medyayı kapatmışsın. üstüne birde interneti yavaşlatmanın ne anlamı var ? Tutuklansınlar ben ona karşı değilim. fakat sözde provokasyon yapılmaması amacıyla yapıldı fakat buna engel olamayacaklarını bence kendileride biliyolar. twitterın gündem başlıklarına şöyle bi bakarsanız orada görürsünüz zaten.
  • grimer kullanıcısına yanıt
    "Yurt dışını ayırmakla mı uğraşacağız" demiştir Turkcell. Devletimiz bile geçici olarak engellediği siteleri açmayı unutuyor archive.org gibi. Olur böyle şeyler, normal karşılamalıyız bu ülkede.
  • Ya beyler yasal hakkinizi kullanin. Arayin internet firmanizi, bu isler cozulene kadar odemicem...
    Protesto ise buyrun, yasal taktiksel oynayin.
    1 milyon kisi ararsa 1-2 lir kisi basina faturalanmicak. Zarara girerler

• 50 megabit normalde. Şu an 0,83. Bu nedir ya rezalet.
  • Recep Baltaş bunu paylaştı.

ADSL hattında çalışan VPN arayanlar ChyberGhost kullanabilir. 1 yıllık sürüm şu anda Humble Bundle'da 7.6 dolara alınabiliyor. TL daha fazla değer kaybetmeden bir an önce almanızı öneririm.

Humble Lifehacker Software Bundle (pay what you want and help charity)

Not: Uydunet'te çalışmadı maalesef. Ya da Windows Insider preview kullandığımdan da çökmüş olabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nu.D.38

5-10 yıl sonra bugünleri yaşatanlar vatan haini olarak yargılanınca görüşecez...

qandırıldık ki napalım
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.