Şimdi Ara

Whatsapp doğrulama kodu şüpheli numara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
4.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Bugün arkadaşımın tavsiyesi üzerine Iphone cihazıma whatsapp plus denilen uygulamayı kurdum. Değişik applerden yararlandım çünkü ios apk uygulamaları telefona rahatlıkla indirmiyor. Uygulamayı açmadan önce de telefonumdaki whatsapp uygulmasını kaldırdım, uygulamayı indirdiğimde verileri tekrar aynen alabileyim diye. Whatsapp plusa giriş yaptım numaramı yazıp. Doğrulama kodu geldi. Fakat numara kişisel bi numaraydı, aldırış etmedim. Nasıl olsa whatsapp plus. adamlar başka nereden gönderecek diye. Sonra ben tedirgin oldum ve sildim uygulamayı. Tekrar orjinal whatsappı indirdim numaramı yazdım ve kod geldi. Fakat sorun şu, kod yine aynı numaradan geldi. Ben de başta demek ki whatsappın numarasıymış diye düşünmüştüm. Mesajlarım da hiç yedekleme yapmamama rağmen aynen geldi. Sonra ben bi internette araştırayım dedim ve kodu gönderen numara şüpheli numaralar arasındaymış. Şimdi sorum şu; baya da uzun oldu ama, benim whatsapp şuan kötü adamların elinde midir? Elindeyse nasıl kurtarabilirim? lütfen yardım :( bu arada numara da bu: ‭905559443276‬

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.