Şimdi Ara

WhatsApp dan kod geldi telefon açılmıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
9.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

quote:

Orijinalden alıntı: çıkalımmı

quote:

kız arkadasımın telefonu komple gıttı elmada donup donup duruyor bunuda acıkla beklıyorum hadı bakalım.

iPhone'dan anlamıyorsan kullanmayacaksın kız arkadasına da kullandırtmayacaksın. :) Hard reset at dfu ya al at yazılımı içine. Ben defalarca denedim kendi cihazımı çökertemedim. Her cihaz değil bazı cihazlar çöküyor o da şanşa yani... Ayrıca bu sorun sadece 11.0 - 11.2.5 sürümünde var 10.X ve 11.3 beta'da yok.

format atıp yazılımı sıfırlamak sorun degıl zaten. sorun ıcındekı manevı deger tasıyann fotolar mesajlar bunlara ne olacak ?
  • arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var benim telefon da brick halde şu an güncelleme indiriliyor,geri yükle yap demeyip sadece güncelle dersem verilerim silinmiyor değil mi?öyle yazıyordu da itunes'ta.ama kafamı karıştıran bu güncelleme 30mb ama şu an 2.5 gb indirliyor,verilerim gidecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhansk09

arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var benim telefon da brick halde şu an güncelleme indiriliyor,geri yükle yap demeyip sadece güncelle dersem verilerim silinmiyor değil mi?öyle yazıyordu da itunes'ta.ama kafamı karıştıran bu güncelleme 30mb ama şu an 2.5 gb indirliyor,verilerim gidecek mi?

Güncelle de veriler silinmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    FANDROIDÇILERIN TELEFONUNU KULLANILMAZ HALE GETİREN BIR MESAJ VEYA TELEFONUN TARİHİNİ DEĞIŞTIRINCE AÇILMAZ HALE GELMEDİĞİ İÇİN ŞAŞKIN TABİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 21 Şubat 2018; 19:14:41 >
    Katılıyorum Kardeşim.Onlarda sorun geç düzeltiliyor iPhonelara alamadıkları için laf atıyorlar kıskanıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iTunes'e bağla iOS 11.2.6 'ya güncelle.
  • alamamakla ne alakası var iphone 8plus ve samsung galaxy note 8 kullanıcısıyım bir kere telefon kıskanılırmı ne saçma görüş. insanların durumları yok alamaz asgari ücretle çalışıp 48 ay taksitle telefon almaktan iyidir dandik dediğiniz cihazları kullanmak note 8 kullanıcıları 5000tl yi 8 plus a da verebilir tercih meselesi şu egonuzdan çıkın insanları hor görmeyin.
    Dostum böyle bir şeyin olması yeterince saçma ve rezil bir durum zaten.
    Ayrıca iphone se kullanıyorum ve ios 10.2 yüklü, bu kod benim whatsappı da çökertti girdiğim gibi ana ekrana atıyordu bu kod mevzusundan da haberim yoktu dışarıdaydım whatsapp gerekiyordu giremedim deliye döndüm.
    Apple anında müdahale etti fandroidçiler şaşkın demek ise tam bir trajikomedi.
  • Aklıma bir şey takıldı:

Bu kodu alan kişinin teli çöküyor da, gönderen kişininki çökmüyor mu? Sonuçta o da Whatspp'ten gönderiyor :|

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

Aklıma bir şey takıldı:

Bu kodu alan kişinin teli çöküyor da, gönderen kişininki çökmüyor mu? Sonuçta o da Whatspp'ten gönderiyor :|

Androidden yolluyolar hocam .d

• omerfbc kullanıcısına yanıt
    Hiç düşünemedim onu :D

• Leon FR kullanıcısına yanıt
    Bende 11’.2.5 de kod sadece WhatsApp atıyordu webden yolladım ozaman açıyordum sorun olmadı

• quote:

11.2.6 GELDİ HEMEN GÜNCELLEYİN. APPLE ANINDA MÜDEHALE ETTİ. FANDROİDCİLER ŞAŞKIN...

çok eğlencelisiniz elma fanboyları sizi

• quote:

Orijinalden alıntı: AFK_is_now_AFK

quote:

11.2.6 GELDİ HEMEN GÜNCELLEYİN. APPLE ANINDA MÜDEHALE ETTİ. FANDROİDCİLER ŞAŞKIN...

J7 Team’da gold üyesin sanırım belli. Yoksa bu kadar olmaz...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AFK_is_now_AFK

quote:

J7 Team’da gold üyesin sanırım belli. Yoksa bu kadar olmaz...

Samsung kullanmıyorum. Her neyse durduk yere telefonum kitlenip çökmüyor kafam rahat bu apple'ın ilk hatası da değil her sene apple saçma bir karakter hatasını fixlemek zorunda kalıyor

Android ios'u tokatlar

Tek dayanağınız ios'un stabilitesi, ona da aosp kurarak ulaşabilirim, sonuçta ios kadar sade ve stabil olur cihaz

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Lumia 830'u sattın mı hocam?

• Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Yaban ellerde şuan

elimde şirket teli 640xl var Windows bide 7 var

Hayırlı olsun hocam. Az 10 beklemedik sizinle.

• Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Bekledik te ne oldu şimdi 11.3 bekliyom 😀

Apple veriyor güncellemeyi hiç yoktan.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.