Şimdi Ara

Whatsapp, çok eski işletim sistemlerinde 2017'den itibaren çalışmayacak (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
2
Favori
5.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yandex

Android 2.1 mi kaldı ? Symbian cihaz kullanan artık kalmamıştır zaten.

iOS 6 cihazlara yazık oldu. Hala iPhone 3GS kullananlar var. Taş gibi cihaz niye yeni telefon alsın ki sahibi ?

Asıl kullandığım cihaz değil ama yedek cihaz olarak Nokia N8 var bende içinde Symbian tabanlı Nokia Belle akıllı işletim sistemi yüklü ve Whatsapp desteği sorunsuz. 31 aralık 2016'da destek kesilecekti ama 30 haziran 2017 tarihine kadar uzattılar. Bence desteği kesmeleri saçma bendeki telefonda Whatsapp sorunsuz ve birçok özellik var. En azından metin mesajlarının gönderilmesine devam edilebilmeliydi.
  • İyi ben yırttım android 2.3 gingerbread :).
  • kapatamadılar hala devam ediyor ama hala 01.01.2017 de bitecek diye uyarı çıkıyor yemedi galiba kimse telefonu whatsapp için değiştirmedi süreyi uzattılar anlaşılan.
  • Gene kimle anşlaşma yapıldı acaba
  • Mr. Kvnç kullanıcısına yanıt
    emekli oldu artik kutusunda huzur icinde duruyor.

bataryasi bitikdi zaten herseyin bir sonu varmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cem kullanıcısına yanıt
    hangi platform hocam kullandiginiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem

kapatamadılar hala devam ediyor ama hala 01.01.2017 de bitecek diye uyarı çıkıyor yemedi galiba kimse telefonu whatsapp için değiştirmedi süreyi uzattılar anlaşılan.

30.06.2017'ye kadar uzatıldı.
  • 3GS de Whatsapp artık calismicak diye boşu boşuna tutup 4s aldım hay allahım :)
  • simcell S kullanıcısına yanıt
    30 Haziran'a kadar uzatıldığı açıklananlar yalnızca BlackBerry ve Nokia'lar. 2.17.1 güncellemesi yayınlandığında desteğin kesilmesi muhtemel görünüyor.
  • Arkadaşlar BB kendi whatsapp ini kullanıyorum ama smile gönderirken android gibi bir smile a bir kaç defa basmak istiyorum ama 1 tane basınca gidiyor o pencere sürekli tek tek basmam gerekiyor .

Bir çözümü yok mu bunun hub uyumlu olduğu icin orijinal kullanmak istiyorum ama bu şekilde can sıkıcı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

hangi platform hocam kullandiginiz?

iphone 3 gs üzerinde ios6
  • eski sistemler tedirgin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaq Diesel

30 Haziran'a kadar uzatıldığı açıklananlar yalnızca BlackBerry ve Nokia'lar. 2.17.1 güncellemesi yayınlandığında desteğin kesilmesi muhtemel görünüyor.

Evet bende Nokia Symbian için yazmıştım. Başka telefon için soruyorsanız maalesef o konuda bilgim yok.
  • https://twitter.com/wabetainfo/status/817497160195407878

Eski Android'ler için 4.0.3'ten aşağısında 24 Ocak'tan itibaren çalışmayacağına dair bir iddia var. O tarihte yeni sürüm geliyor olabilir.

• Shaq Diesel S kullanıcısına yanıt
    yalan haberdir. su haberdeki olayi 1 sene once bloglarina yazmislardi. bu dediginiz icin en az 6 ay once aciklardi

• hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Şu olabilir, eski OSlara yeni sürümlerin tüm özelliklerini getirmezler. Mesela 3GS'teki WhatsApp özellikler bir yana tasarım olarak bile eski (profil fotoğrafı sağda).

• Hmm, artik iphone4 umde whatsapp calismayacaksa demekki zamani gelmis .. whatsapp i silmenin .. bi dakka .. bir yil once sildim zaten .. kafam da rahat telefonum da .
  • Sonunda desteği kestiler

Artık "WHATSAPP'ı GÜNCELLE" butonu çıkıyor ve güncelliyor.Yine de çalışmıyor.

Tüm eski sürümdekilere büyük gecmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibariyle telefonumda (iPhone 4S Versiyon 6.0.1 (10A523) ) Whatsapp simgesine tıkladığımda güncelle uyarısı çıktı, güncelle butonuna bastım güncellemeyi yaptı fakat şimdi girmeye çalıştığımda yine aynı güncelle ekranı çıkıyor, güncelleye bastığımda AppStore ekranına geçiyor, orada da sadece Aç tuşu var, ona basınca da önceki güncelle ekranına geri dönüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güvenlik zaafiyeti pehhh yeme bizi BB kadar güvenliğe önem veren bir firmaya bunu mazaret göstermek salaklıktır işin özünde yatan neden: whatsapp ve facebook blackberry kullanıcı verilerini alamadığı için desteğini çekiyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.