Şimdi Ara

Whatsapp, çok eski işletim sistemlerinde 2017'den itibaren çalışmayacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
2
Favori
5.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serhatmirkelam

Android cephesinde gene durum iyi ben olsam android 5.0 surum altına kullandırmam whatsapp

/>

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• inşallah android 2.3.6 desteğini kesmesler
  • Blackberry için desteği çoktan kesmişler, 9800 tourch vardı, geçen gün sıfırladım telefonu ve Whatsapp'i indirip kuruyor ama, kurulum yaparken maalesef destek yok diyor ve kurulum yapmıyor :(

• Android'e destek vermeleri mucize.. güvenlik ve android.. komik bir fıkra çıkar buradan ;)

• normal karşılıyorum kendi adıma
  • Çok eski sözü yanlış olmuş. Ben daha yeni aldım passport cihazımı bu cihazdakı donanım whatsapp ın istediklerinin çok üzerinde buna rağmen destek kesiliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hydra1

inşallah android 2.3.6 desteğini kesmesler

Keseceklermiş

• serinaga S kullanıcısına yanıt
    Blackberry OS 7'ler versionLu cihazlar için muhtemelen desteği kestiler.

Ama Blackberry OS 10 versionLu cihazlarda Google Programları portlayabibldikleri için Whatsapp kullanımı devam eder.
  • Bendeki 9900 için 2017 yılını beklememişlerdi bile
  • Eski apple'ı olanlar düşünsün. Androidler için custom rom ile 6.0 atarsın olay biter.

• Ozaman kadar nokia telefon çıkarmış olur. Ona geçer symbian kullanıcıları.

• uygulamaya her girişimde uyarı veriyodu , son 2 haftadır artık vermiyor , hazirana kadar uzadıysa iyi daha 6 ay var bu arada tel nokia N8
  • Bu cihazlardan kullanan kalmadiki

• quote:

Orijinalden alıntı: iGuun

quote:

Orijinalden alıntı: hydra1

inşallah android 2.3.6 desteğini kesmesler

Keseceklermiş

hocam custom rom yükleyin. hem 2.3 demiyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: mmucit

Teknoloji böyle birşey işte. 5 yıl önce aldığın amiral gemisi telefon şimdi çop. Demek istediğim çok zengin değilseniz amiral gemisi telefon almayın

Android kullanıyorsan custom rom yüklersin 7 8 sene rahat kullanırsın. 3.5 senelik G2 telefonum var icine android nougat yükledim 5 sene daha gideri var

Yani. Sizin gibi bilinçli insanlar da olmasa şu forumda olmasa, hiç çekilmez buralar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: mmucit

Teknoloji böyle birşey işte. 5 yıl önce aldığın amiral gemisi telefon şimdi çop. Demek istediğim çok zengin değilseniz amiral gemisi telefon almayın

Android kullanıyorsan custom rom yüklersin 7 8 sene rahat kullanırsın. 3.5 senelik G2 telefonum var icine android nougat yükledim 5 sene daha gideri var

Yani. Sizin gibi bilinçli insanlar da olmasa şu forumda olmasa, hiç çekilmez buralar.

Teşekkürler, bilmukabele.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem

Her whatsapp ı açtığımda çıkan uyarı, artık nefret ettirdi. Tamam desteği kesin ama light sürüm gibi birşey çıkarsınlar ve devam edelim. Elimde 7 senesini yakında dolduracak 3GS mevcut kusara bakmasınlarda bi whatsapp için telefonu değiştiremiyecem.

Bu işler öyle keyfim geldi eski sürümlere desteğe kesiyorum diye yorumlanamaz. Light sürüm gibi bir şey whatsapp gibi bir platforma asla çıkmaz.

Zamanla eski sürümlerde oluşan güvenlik açıkları, yeni teknolojilere olan uyumsuzluklar vs. varsa elbette bir yerden sonra desteğin kesilmesi normal. Sonra bir gün "bilgilerim çalındı" diye ortalıkta dolanırsınız light sürümünüzle.
  • iOS 6 desteğinin sonlandırılmasını Apple tarafından yapılan baskıya bağlıyorum. Microsoft nasıl WinXP'yi öldürmek amacıyla her türlü önlemi aldıysa, Apple da benzer önlemleri efsane iOS sürümü iOS 6 için alıyor ve uygulama geliştiricileri buna uygun hareket etmeye zorluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OsbourneReynolds -- 20 Aralık 2016; 2:28:38 >
  • KediTartaklayanBodyciFare K kullanıcısına yanıt
    Hocam bu G2 nasıl bi yaratıktır insan yapmış olamaz Köpek gibi yorulmak ne bilmiyor cihaz sıfır aldığım telefonun bi ara hafif de olsa takıldığını gördüm bu G2 nin görmedim tek sorunu şarj süresi onu nasıl uzatıcağız bilmiyorum tavsiyeniz varsa alırım. Bide ısınması var tabi olmazsa olmaz
  • Bence vakti gelmişti artık. Durumu olmayan insanlar hariç tabi onlar bizim gibi telefon alamayabiliyor ama mecburen desteği kesmeleri lazım neden telefon üreticileri para kazansın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.