Şimdi Ara

WhatsApp Çevrimiçi Kapatma %100

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • WhatsApp son güncelleme ile artık çevrimiçi kapatma özelliğini devre dışı bıraktı. Durum böyle olunca da internet üzerinde "WhatsApp çevrimiçi kapatma" hakkında bir çok araştırma yapılmaya başlandı. WhatsApp da mesaj yazarken, yada dolaşırken aktif olmadan yani çevrimiçi olmadan mesaj yazmak yada dolanmak artık mümkün. Bunun için işe 3. part WhatsApp uygulamasını kullanmanız gerekmektedir. 3. part WhatsApp uygulaması aynı WhatsApp uygulaması gibi ama normal WhatsApp'a göre çok daha fazla özelliğe sahip olması. Bu özelliklerden bir tanesi de WhatsApp çevrimiçi kapatma. Şahsen ben cep telefonuna kurdum, denedim ve kullanmaktayım. Ama şunu belirtmek istiyorum, sizlerle bahsettiğim WhatsApp'i sadece Android cep telefonuna kurabilirsiniz. Şimdi sizlerle uygulama ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabileceğiniz linki paylaşıyorum. WhatsApp çevrimiçi kapatma ile ilgili detaylı bilgi linkte

Web site benimdir @MehmetNY
    https://www.sonsuzlukisareti.com/whatsapp-cevrimici-kapatma-nasil-yapilir-%100-cozum/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayzen0180 -- 6 Ağustos 2020; 14:14:54 >

• Kardeş WhatsApp+ gibi uygulamaları kullananlar önce 1 gün, sonra 1 hafta, daha sonra da 1 aylık WhatsApp'tan ban yiyor.

Bilip bilmeden yazmayın.
    Amerikayı da yeniden keşfetmeye gerek yok. Bilinen şeyler bunlar.

Edit: Şimdi anlaşıldı, linkteki site seninmiş.
    Şerefli bir insan gibi konuya verdiğin linkteki sitenin senin olduğunu yaz da konuyu neden açtığın anlaşılsın.
    Böyle dalaverelere gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetNY -- 27 Temmuz 2020; 1:50:20 >
  • Siten hayırlı olsun
  • MehmetNY kullanıcısına yanıt
    Sorun değil yazarız hocam... Ama işte web sitelerinden anlamadığın mağlum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.